SRC ESTONIA AS on asutatud 2000. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris masina- ja metallitööstus, põhitegevusala on tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus.
Ettevõtte juhid on Hannes Lilp, Vadim Latkin ja Alex Vainokivi. Omanik on SRC GROUP OÜ.
SRC ESTONIA AS teenis 2025 aastal 17,56 miljoni eurose müügitulu juures 637 826 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 on ettevõttel 82 836 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Vadim Latkin (47) | |
| Hannes Lilp (49) | |
| Alex Vainokivi (32) | |
| Indrek Ergma (50) | |
| Egle Lilp (48) | |
| Maksim Latkin (45) | |
| Ene Makus (64) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| SRC GROUP OÜ | 04.11.2024 | 25 200 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| REVAL SHIPBUILDING OÜ | 01.11.2024 | 8 000 € | Ainuomand |
SRC ESTONIA AS ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Masina- ja metallitööstus, Masina- ja metallitööstus2 konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17,56 mln | 15,92 mln | 27,36 mln | 12,1 mln | 13,67 mln | 21,53 mln | 12,81 mln | 6,66 mln | 4,95 mln | 9,31 mln | ||
| Ärikasum | 637 826 | −1,08 mln | 291 566 | −1,89 mln | 225 418 | 4,83 mln | −2,61 mln | −75 282 | −217 482 | 183 426 | ||
| Töötajad | 32 | 38 | 33 | 39 | 48 | 49 | 30 | 27 | 27 | 29 | ||
| Varad | 6,44 mln | 6,47 mln | 7,08 mln | 4,32 mln | 3,43 mln | 4,46 mln | 2,07 mln | 1,71 mln | 1,52 mln | 1,77 mln | ||
| Kokku omakapital | 1,23 mln | 868 482 | −1,28 mln | −1,4 mln | 249 531 | 2,67 mln | −2,07 mln | 571 469 | 652 505 | 883 415 | ||
| Ärirentaablus % | -7 | 1 | -16 | 2 | 22 | -20 | -1 | -4 | 2 | 4 | ||
| Tööjõukulud | 1,92 mln | 2,4 mln | 1,94 mln | 1,64 mln | 1,81 mln | 1,92 mln | 1,5 mln | 1,19 mln | 930 714 | 940 725 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 3 926 | 3 653 | 2 625 | 2 345 | 2 440 | 3 108 | 2 756 | 2 147 | 2 020 | 2 626 | ||
| Käibevara | 5,1 mln | 5,31 mln | 6,13 mln | 3,72 mln | 2,95 mln | 4,02 mln | 1,55 mln | 1,08 mln | 851 467 | 1,38 mln | ||
| Põhivara | 1,34 mln | 1,17 mln | 949 403 | 601 413 | 481 901 | 449 085 | 514 287 | 627 289 | 672 283 | 398 232 | ||
| Kohustused | 5,21 mln | 5,6 mln | 8,36 mln | 5,72 mln | 3,18 mln | 1,79 mln | 4,14 mln | 1,14 mln | 871 245 | 890 039 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 358 205 | −1,31 mln | 119 937 | −2,06 mln | 203 404 | 4,74 mln | −2,64 mln | −81 036 | −229 611 | 174 225 | ||
| Dividendid | 0 | 300 000 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 33151 | 15,92 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Töötuskindlustusmakse | 1 290 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 55 725 € | 17 981 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 19 851 € | 0 € | 0 € |
| Intress | 4 277 € | 4 277 € | 0 € |
| Erijuhtude tulumaks | 1 692 € | 1 043 € | 0 € |
| Kokku | 82 836 € | 23 301 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 11.11.2025 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 2 785 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 15.10.2025 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM | 10 108 eurot | MUUD TOETUSED Teadus- ja arendustegevus üldises majandus-, kaubandus- ja tööjõupoliitikas |
| 26.06.2025 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 914 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 20.06.2025 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 914 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 13.06.2025 | EESTI MEREMUUSEUM SA | 31 110 eurot | PÕHIVARA Muuseumid |
| 05.06.2025 | EESTI MEREMUUSEUM SA | 52 326 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 29.04.2025 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM | 12 874 eurot | MUUD TOETUSED Teadus- ja arendustegevus üldises majandus-, kaubandus- ja tööjõupoliitikas |
| 08.04.2025 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 1 571 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 01.04.2025 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 6 686 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 03.03.2025 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 1 449 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 314 | 916-917 | 1368-1370 | 824 | - | 423-420 | 410 | - | - | - | - | - | - |
| Masina- ja metallitööstuse TOP | - | - | 97 | 1 | 94 | 122 | 79 | 107 | 2 | 43 | 84 | 97 | - |
| Harjumaa TOP | - | - | - | 2 | - | - | - | - | 7 | - | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | - | - | - | 11 | - | - | - | - | 44 | - | - | - | 309 |
| Tööstuste koond TOP | - | - | - | - | 450 | - | - | 663 | 3 | - | - | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| src.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |