SINILIND TÜH on asutatud 1990. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juhid on Aleks Lind, Anne-Ly Raid, Jorma Õis, Juta Lind ja Ly Raid.
SINILIND TÜH teenis 2025 aastal 228 573 eurose müügitulu juures 3 801 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Aleks Lind (40) | |
| Anne-Ly Raid (38) | |
| Jorma Õis (40) | |
| Ly Raid (62) | |
| Juta Lind (78) | |
| Priit Pukk (40) |
SINILIND TÜH ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Kaubandus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 228 573 | 267 599 | 204 089 | 150 660 | 416 111 | 453 741 | 491 727 | 501 458 | 471 475 | 456 463 |
| Ärikasum | 3 801 | 7 049 | 10 077 | −11 057 | −47 712 | −34 892 | 13 735 | 28 327 | 18 093 | 15 602 |
| Töötajad | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 8 | 7 | 5 | 5 | 5 |
| Varad | 45 936 | 43 991 | 36 949 | 35 436 | 54 530 | 93 158 | 128 625 | 137 368 | 102 050 | 97 344 |
| Kokku omakapital | 26 115 | 22 530 | 15 999 | 6 599 | 18 107 | 66 024 | 100 916 | 107 181 | 78 854 | 60 761 |
| Ärirentaablus % | 3 | 5 | -7 | -11 | -8 | 3 | 6 | 4 | 3 | |
| Tööjõukulud | 59 396 | 49 042 | 48 988 | 57 910 | 72 253 | 86 155 | 73 222 | 58 207 | 46 671 | 44 905 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 018 | 1 017 | 902 | 1 125 | 671 | 651 | 725 | 581 | 559 | |
| Käibevara | 30 896 | 32 869 | 17 817 | 9 667 | 22 388 | 76 340 | 121 190 | 124 218 | 85 116 | 92 538 |
| Põhivara | 15 040 | 11 122 | 19 132 | 25 769 | 32 142 | 16 818 | 7 435 | 13 150 | 16 934 | 4 806 |
| Kohustused | 19 821 | 21 461 | 20 950 | 28 837 | 36 423 | 27 134 | 27 709 | 30 187 | 23 196 | 36 583 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 3 585 | 6 531 | 9 400 | −11 508 | −47 917 | −34 892 | 13 735 | 28 327 | 18 093 | 15 602 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 267 599 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 26.11.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 982 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 01.10.2025 | SAARDE VALLAVALITSUS | 6 112 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 21.08.2025 | SAARDE VALLAVALITSUS | 240 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 06.08.2025 | SAARDE VALLAVALITSUS | 236 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 03.06.2025 | SAARDE VALLAVALITSUS | 576 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 03.06.2025 | SAARDE VALLAVALITSUS | 4 405 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 02.06.2025 | SAARDE VALLAVALITSUS | 122 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 15.05.2025 | SAARDE VALLAVALITSUS | 3 782 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 12.05.2025 | SAARDE VALLAVALITSUS | 720 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 28.04.2025 | SAARDE VALLAVALITSUS | 195 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |