INLOOK COLOR OÜ on asutatud 1997. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris masina- ja metallitööstus, põhitegevusala on metallpindade katmine.
Ettevõtte juhid on Illimar Anton ja Anders Mikael Åström. Omanik on Inlook Group Oy.
INLOOK COLOR OÜ teenis 2026 aastal 1,79 miljoni eurose müügitulu juures −347 619 eurot ärikahjumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Anders Mikael Åström (64) | |
| Illimar Anton (61) | |
| Ilmari Hiltunen | |
| Nanni Hiltunen | |
| Mai Viirlaid (69) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Inlook Group Oy | 01.09.2023 | 6 391 € | Ainuomand |
INLOOK COLOR OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Masina- ja metallitööstus, Masina- ja metallitööstus2 konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2026 | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,79 mln | 1,96 mln | 1,79 mln | 2,09 mln | 2,31 mln | 1,93 mln | 1,84 mln | 2,59 mln | 2,83 mln | 2,66 mln | |
| Ärikasum | −347 619 | 2 395 | −166 156 | −97 976 | 89 173 | −4 924 | −58 108 | 372 836 | 428 618 | 296 808 | |
| Töötajad | 17 | 19 | 20 | 20 | 20 | 23 | 24 | 24 | 24 | 26 | |
| Varad | 3,73 mln | 4,01 mln | 3,87 mln | 3,96 mln | 4,06 mln | 3,9 mln | 3,87 mln | 4,01 mln | 3,64 mln | 3,24 mln | |
| Kokku omakapital | 3,54 mln | 3,79 mln | 3,7 mln | 3,76 mln | 3,78 mln | 3,67 mln | 3,67 mln | 3,73 mln | 3,36 mln | 2,92 mln | |
| Ärirentaablus % | 0 | -9 | -5 | 4 | 0 | -3 | 14 | 15 | 11 | 7 | |
| Tööjõukulud | 731 625 | 738 623 | 696 130 | 683 235 | 687 088 | 658 059 | 665 480 | 742 249 | 799 483 | 733 276 | |
| Keskmine kuutöötasu | 2 421 | 2 168 | 2 128 | 2 140 | 1 782 | 1 727 | 1 926 | 2 075 | 1 757 | 1 704 | |
| Käibevara | 696 034 | 3,1 mln | 3,48 mln | 2,58 mln | 2,38 mln | 3,03 mln | 2,84 mln | 2,86 mln | 2,45 mln | 2,29 mln | |
| Põhivara | 3,04 mln | 910 511 | 387 548 | 1,38 mln | 1,68 mln | 864 625 | 1,03 mln | 1,15 mln | 1,19 mln | 951 913 | |
| Kohustused | 194 397 | 216 290 | 173 424 | 196 204 | 284 849 | 225 326 | 199 532 | 280 691 | 283 401 | 322 249 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −256 050 | 94 842 | −66 101 | −15 340 | 107 424 | 500 | −53 547 | 368 433 | 436 063 | 298 357 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Metallpindade katmine | 25511 | 1,96 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2025 | 2024 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tööstuste koond TOP | 1165 | 980 | - | - | 457 | 557 | 546 | - | - | - |
| Parimate palgamaksjate TOP | - | - | 645-642 | 955-944 | - | - | - | - | - | - |
| Masina- ja metallitööstuse TOP | - | - | - | - | 95 | - | 116 | 42 | 83 | 60 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| inlook.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |