LOOTSI HESE OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris konsultatsioonid, hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus.
Ettevõtte juhid on Jaana Pakkas ja Kari Juhani Salmela. Omanik on HESBURGER AS.
LOOTSI HESE OÜ teenis 2025 aastal 1,06 miljoni eurose müügitulu juures 121 585 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Jaana Pakkas (63) | |
| Kari Juhani Salmela (59) | |
| Heikki Juhani Salmela (79) | |
| Marko Tapani Salmela (55) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| HESBURGER AS | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
LOOTSI HESE OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustus, Toitlustusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,06 mln | 961 723 | 815 788 | 685 961 | 364 815 | 367 713 | 526 029 | 518 276 | 69 251 | 635 091 | ||
| Ärikasum | 121 585 | 25 949 | 16 157 | −37 475 | −69 659 | −37 394 | 3 701 | 7 006 | −41 283 | 117 827 | ||
| Töötajad | 12 | 12 | 12 | 10 | 6 | 0 | ||||||
| Varad | 1,48 mln | 1,33 mln | 1,25 mln | 1,19 mln | 1,2 mln | 1,24 mln | 1,29 mln | 1,27 mln | 1,24 mln | 1,24 mln | ||
| Kokku omakapital | 1,4 mln | 1,25 mln | 1,18 mln | 1,13 mln | 1,15 mln | 1,22 mln | 1,25 mln | 1,23 mln | 1,2 mln | 1,23 mln | ||
| Ärirentaablus % | 3 | 2 | -5 | -19 | -10 | 1 | 1 | -60 | 19 | 20 | ||
| Tööjõukulud | 286 081 | 272 212 | 232 116 | 212 376 | 122 675 | 127 668 | 178 277 | 169 521 | 30 411 | 159 102 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 413 | 1 205 | 1 323 | 1 273 | ||||||||
| Käibevara | 1,43 mln | 1,27 mln | 1,18 mln | 1,12 mln | 1,11 mln | 1,14 mln | 1,16 mln | 1,12 mln | 1,07 mln | 1,22 mln | ||
| Põhivara | 50 504 | 55 202 | 72 033 | 64 897 | 86 468 | 99 918 | 122 148 | 144 233 | 170 369 | 23 633 | ||
| Kohustused | 86 386 | 80 700 | 69 517 | 61 035 | 42 439 | 20 391 | 39 761 | 38 497 | 35 077 | 10 181 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 148 590 | 68 000 | 52 705 | −26 738 | −62 340 | −31 261 | 19 757 | 24 391 | −30 037 | 117 827 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 56112 | 958 402 | 100 | Jah |
| Muud tööjõuteenused | 78209 | 3 321 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| 2025 | 2024 | |
|---|---|---|
| Toitlustusfirmade TOP | 69 | 81 |