CONFI-DENT OÜ on asutatud 2013. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juhid on Boriss Bazanov ja Ekaterina Khudorozhkova. Omanike hulgas on Boriss Bazanov, Ekaterina Khudorozhkova.
CONFI-DENT OÜ teenis 2025 aastal 68 586 eurose müügitulu juures −2 886 eurot ärikahjumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Boriss Bazanov (66) | |
| Ekaterina Khudorozhkova (54) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Boriss Bazanov | 02.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| Ekaterina Khudorozhkova | 02.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand |
CONFI-DENT OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hambaravi konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 68 586 | 87 283 | 65 785 | 66 020 | 57 301 | 63 304 | 35 049 | 37 273 | 27 330 | 21 281 |
| Ärikasum | −2 886 | 6 069 | −5 950 | 7 147 | 10 923 | 16 075 | ||||
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 |
| Varad | 13 647 | 16 946 | 15 904 | 34 122 | 34 438 | 30 408 | ||||
| Kokku omakapital | 4 089 | 9 539 | 11 597 | 30 048 | 30 403 | 26 981 | ||||
| Ärirentaablus % | 7 | -9 | 11 | 19 | 25 | |||||
| Tööjõukulud | 40 701 | 40 925 | 38 131 | 35 783 | 30 838 | 25 996 | ||||
| Keskmine kuutöötasu | 2 549 | 2 375 | 2 229 | 1 921 | 1 619 | |||||
| Käibevara | 9 227 | 11 986 | 12 230 | 29 123 | 28 047 | 22 625 | ||||
| Põhivara | 4 420 | 4 960 | 3 674 | 4 999 | 6 391 | 7 783 | ||||
| Kohustused | 9 558 | 7 407 | 4 307 | 4 074 | 4 035 | 3 427 | ||||
| Kasum enne tulumaksustamist | −2 886 | 6 069 | −5 950 | 7 147 | 10 923 | 16 076 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 87 283 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | TERVISEKASSA | 662 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 26.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 280 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 23.01.2026 | TERVISEKASSA | 260 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 19.01.2026 | TERVISEKASSA | 284 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 09.01.2026 | TERVISEKASSA | 120 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 02.01.2026 | TERVISEKASSA | 714 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 28.11.2025 | TERVISEKASSA | 246 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 27.11.2025 | TERVISEKASSA | 678 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 21.11.2025 | TERVISEKASSA | 517 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.11.2025 | TERVISEKASSA | 495 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |