TRANS-REM OÜ on asutatud 1997. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, põhitegevusala on mootorsõidukite remont ja hooldus.
Ettevõtte juhid on Aimar Antson ja Tõnis Nugis. Omanike hulgas on Aimar Antson, Tõnis Nugis.
TRANS-REM OÜ teenis 2025 aastal 144 956 eurose müügitulu juures 1 622 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 on ettevõttel 197 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Aimar Antson (62) | |
| Tõnis Nugis (65) | |
| Anne Antson (61) | |
| Ingrid Nugis (66) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Aimar Antson | 01.09.2023 | 4 474 € | Ainuomand | |
| Tõnis Nugis | 01.09.2023 | 4 474 € | Ainuomand |
TRANS-REM OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Mootorsõidukite hooldus ja remont konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 144 956 | 166 439 | 215 517 | 247 142 | 206 159 | 185 757 | 190 161 | 188 174 | 167 148 | 164 399 | |
| Ärikasum | 1 622 | 2 717 | 1 725 | 3 302 | 1 971 | −1 631 | 742 | −2 729 | 1 826 | −2 613 | |
| Töötajad | 5 | 5 | 6 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | |
| Varad | 37 019 | 37 552 | 39 637 | 36 280 | 32 809 | 33 075 | 30 364 | 28 531 | 32 705 | 32 571 | |
| Kokku omakapital | 28 118 | 26 497 | 23 780 | 22 055 | 18 753 | 16 782 | 18 413 | 17 671 | 20 400 | 18 574 | |
| Ärirentaablus % | 2 | 1 | 1 | 1 | -1 | 0 | -1 | 1 | -2 | 1 | |
| Tööjõukulud | 74 624 | 71 544 | 84 924 | 92 236 | 74 878 | 73 769 | 74 148 | 72 298 | 70 017 | 58 193 | |
| Keskmine kuutöötasu | 891 | 882 | 821 | 777 | 766 | 770 | 750 | 727 | 725 | 714 | |
| Käibevara | 32 187 | 31 877 | 33 119 | 29 762 | 26 291 | 25 981 | 22 114 | 22 401 | 25 995 | 28 181 | |
| Põhivara | 4 832 | 5 675 | 6 518 | 6 518 | 6 518 | 7 094 | 8 250 | 6 130 | 6 710 | 4 390 | |
| Kohustused | 8 901 | 11 055 | 15 857 | 14 225 | 14 056 | 16 293 | 11 951 | 10 860 | 12 305 | 13 997 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1 622 | 2 717 | 1 725 | 3 302 | 1 971 | −1 631 | 742 | −2 729 | 1 826 | −2 613 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mootorsõidukite remont ja hooldus | 95311 | 166 439 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Käibemaks | 197 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 197 € | 0 € | 0 € |
| 2009 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 1329 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| transrem.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |