LEHOLA VARAHALDUS OÜ on asutatud 2000. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris teenus, veondus ja laondus, kaubandus, põhitegevusala on mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük.
Ettevõtte juhid on Margus Ojaste ja Olavi Ojaste. Omanike hulgas on MARXWOOD OÜ, OLMAR OÜ.
LEHOLA VARAHALDUS OÜ teenis 2024 aastal 494 236 eurose müügitulu juures −51 833 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 on ettevõttel 4 593 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Margus Ojaste (57) | |
| Olavi Ojaste (59) | |
| Kädi Ojaste (54) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| MARXWOOD OÜ | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand | |
| OLMAR OÜ | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 494 236 | 520 164 | 592 481 | 664 589 | 662 912 | 779 127 | 700 529 | 673 709 | 648 069 | 629 297 |
| Ärikasum | −51 833 | −66 403 | 206 919 | −22 257 | −1 426 | 49 874 | 20 384 | 45 957 | 26 638 | 74 127 |
| Töötajad | 9 | 9 | 10 | 10 | 11 | 11 | 11 | 10 | 11 | 11 |
| Varad | 726 098 | 790 217 | 888 016 | 612 634 | 638 030 | 712 485 | 758 406 | 822 703 | 754 885 | 811 152 |
| Kokku omakapital | 585 854 | 644 309 | 717 527 | 512 791 | 537 243 | 541 661 | 496 961 | 484 815 | 447 073 | 429 979 |
| Ärirentaablus % | -10 | -13 | 35 | -3 | 0 | 6 | 3 | 7 | 4 | 12 |
| Tööjõukulud | 93 745 | 102 100 | 88 861 | 106 463 | 105 304 | 95 288 | 90 682 | 88 548 | 83 524 | 65 072 |
| Keskmine kuutöötasu | 649 | 707 | 553 | 663 | 596 | 540 | 513 | 551 | 473 | 368 |
| Käibevara | 286 078 | 290 456 | 337 720 | 231 109 | 204 418 | 223 730 | 211 255 | 215 081 | 203 697 | 173 683 |
| Põhivara | 440 020 | 499 761 | 550 296 | 381 525 | 433 612 | 488 755 | 547 151 | 607 622 | 551 188 | 637 469 |
| Kohustused | 140 244 | 145 908 | 170 489 | 99 843 | 100 787 | 170 824 | 261 445 | 337 888 | 307 812 | 381 173 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −58 455 | −73 218 | 204 737 | −24 451 | −4 418 | 44 700 | 12 146 | 37 742 | 17 094 | 61 836 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 47821 | 281 030 | 58 | Jah |
| Mootorsõidukite remont ja hooldus | 95311 | 108 098 | 22 | Ei |
| Kaubavedu maanteel | 49411 | 98 012 | 20 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Käibemaks | 4 551 € | 2 826 € | 0 € |
| Intress | 42 € | 42 € | 0 € |
| Kokku | 4 593 € | 2 868 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 22.01.2026 | PÕHJA-SAKALA VALLAVALITSUS | 32 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 22.01.2026 | PÕHJA-SAKALA VALLAVALITSUS | 88 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 16.01.2026 | PÕHJA-SAKALA VALLAVALITSUS | 636 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 02.01.2026 | PÕHJA-SAKALA VALLAVALITSUS | 247 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 28.11.2025 | PÕHJA-SAKALA VALLAVALITSUS | 140 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 28.11.2025 | PÕHJA-SAKALA VALLAVALITSUS | 34 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Sport |
| 11.11.2025 | OLUSTVERE TEENINDUS- JA MAAMAJANDUSKOOL | 148 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 07.11.2025 | PÕHJA-SAKALA VALLAVALITSUS | 245 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu eakate sotsiaalne kaitse |
| 07.11.2025 | PÕHJA-SAKALA VALLAVALITSUS | 246 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 06.11.2025 | PÕHJA-SAKALA VALLAVALITSUS | 123 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 2013 | 2009 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 1046 | 1573 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| lv.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |