SB KESKKÜTTESEADMED OÜ on asutatud 1993. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük.
Ettevõtte juht on Aavo Isak. Omanike hulgas on Aavo Isak, Alvar Kaur, Haimar Soosalu, Riina Oidsalu, Kete-Liina Silm.
SB KESKKÜTTESEADMED OÜ teenis 2025 aastal 1,18 miljoni eurose müügitulu juures 16 106 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Aavo Isak (67) | |
| Haimar Soosalu (75) | |
| Riina Oidsalu (63) | |
| Alvar Kaur (68) | |
| Kete-Liina Silm (26) | |
| Priit Kotli (56) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Aavo Isak | 01.09.2023 | 26 468 € | Ainuomand | |
| Alvar Kaur | 01.09.2023 | 2 730 € | Ainuomand | |
| Haimar Soosalu | 01.09.2023 | 2 184 € | Ainuomand | |
| Riina Oidsalu | 01.09.2023 | 2 184 € | Ainuomand | |
| Kete-Liina Silm | 27.11.2024 | 2 184 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,18 mln | 935 512 | 1,15 mln | 1,67 mln | 1,28 mln | 1,06 mln | 1 mln | 1,24 mln | 1,27 mln | 1,37 mln | |
| Ärikasum | 16 106 | 11 924 | 11 060 | 14 939 | 145 040 | 96 818 | −183 477 | 35 537 | 41 016 | 83 646 | |
| Töötajad | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 10 | 10 | 10 | |
| Varad | 442 584 | 423 050 | 471 370 | 543 241 | 574 270 | 326 623 | 360 024 | 454 309 | 459 356 | 448 475 | |
| Kokku omakapital | 304 141 | 324 693 | 357 315 | 390 935 | 375 987 | 230 939 | 134 118 | 361 483 | 370 625 | 374 280 | |
| Ärirentaablus % | 1 | 1 | 1 | 11 | 9 | -18 | 3 | 3 | 6 | 5 | |
| Tööjõukulud | 308 374 | 259 782 | 249 971 | 243 944 | 209 006 | 181 413 | 198 381 | 233 469 | 221 223 | 239 971 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 798 | 1 730 | 1 688 | 1 446 | 1 255 | 1 373 | 1 454 | 1 378 | 1 495 | 1 077 | |
| Käibevara | 437 681 | 416 006 | 468 209 | 539 085 | 572 225 | 315 964 | 340 366 | 421 283 | 411 952 | 431 434 | |
| Põhivara | 4 903 | 7 044 | 3 161 | 4 156 | 2 045 | 10 659 | 19 658 | 33 026 | 47 404 | 17 041 | |
| Kohustused | 138 443 | 98 357 | 114 055 | 152 306 | 198 283 | 95 684 | 225 906 | 92 826 | 88 731 | 74 195 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 16 115 | 11 931 | 11 068 | 14 948 | 145 047 | 96 821 | −183 474 | 35 546 | 41 033 | 83 669 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük | 4684 | 935 512 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 09.02.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 10 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitoit |
| 09.02.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 51 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 09.02.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 10 eurot | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 09.02.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 55 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 09.02.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 29 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 09.02.2026 | TAPA VALLAVALITSUS | 12 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 29.01.2026 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 149 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 15.01.2026 | LÄÄNE-NIGULA HALDUS OÜ | 1 260 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 22.10.2025 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 480 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 09.10.2025 | TAPA VALLAVALITSUS | 1 029 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2009 | 2008 | 2005 | 2004 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raplamaa TOP | 95 | 32-33 | 45 | 111 | 84 | 34 | - | - | 31 | 35 |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | 213 | 791 | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| esbe.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| pelletikeskus.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |