GENESIS ASSET MANAGEMENT OÜ on asutatud 2009. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris finants, põhitegevusala on fondide valitsemine.
Ettevõtte juhid on Ardo Ojasalu ja Arnis Celminš. Omanike hulgas on BALTI TURU TEENINDUSE OÜ, IMG PARTNERID OÜ.
GENESIS ASSET MANAGEMENT OÜ teenis 2022 aastal 49 267 eurose müügitulu juures 32 972 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ardo Ojasalu (62) | |
| Arnis Celminš (49) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| BALTI TURU TEENINDUSE OÜ | 02.09.2023 | 12 500 € | Ainuomand | |
| IMG PARTNERID OÜ | 02.09.2023 | 12 500 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| INCLUSION OÜ | 11.07.2025 | 40 € | Ainuomand | |
| IMG ÄRITEENUSED OÜ | 29.12.2023 | 9 992 € | Ainuomand | |
| GENESIS FIXED INCOME OÜ | 27.02.2024 | 2 556 € | Ainuomand | |
| ANNEMÕISA KINNISVARA OÜ | 02.09.2023 | 235 000 € | Ainuomand | |
| OPTIMUM PROJEKT OÜ | 23.10.2023 | 13 225 € | Ainuomand | |
| GENESIS INTELLIGENT GROWTH OÜ | 18.04.2024 | 2 500 € | Ainuomand | |
| ASKEMBLA ASSET MANAGEMENT OÜ | 28.12.2023 | 2 556 € | Ainuomand | |
| LAAGRI ELURINGI KINNISVARA OÜ | 05.06.2026 | 30 000 € | Ainuomand |
| 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 49 267 | 60 496 | 18 829 | 24 456 | 18 139 | 23 309 | 49 820 | 13 481 | 7 675 | 9 375 | |||
| Ärikasum | 32 972 | 35 673 | −1 768 | 5 170 | 5 814 | 7 672 | 14 522 | −1 520 | |||||
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||
| Varad | 8,58 mln | 7,89 mln | 7,71 mln | 5,09 mln | 4,42 mln | 476 547 | 439 412 | 448 881 | 238 486 | ||||
| Kokku omakapital | 310 562 | 343 642 | 314 816 | 178 006 | 191 332 | 40 784 | 39 265 | 32 654 | 19 171 | ||||
| Ärirentaablus % | 67 | 59 | -9 | 21 | 76 | 82 | 91 | ||||||
| Tööjõukulud | 0 | 0 | |||||||||||
| Käibevara | 3,51 mln | 3,4 mln | 3,37 mln | 3 mln | 1,67 mln | 476 547 | 439 412 | 448 881 | 238 486 | ||||
| Põhivara | 5,07 mln | 4,49 mln | 4,34 mln | 2,1 mln | 2,75 mln | ||||||||
| Kohustused | 8,27 mln | 7,55 mln | 7,39 mln | 4,92 mln | 4,23 mln | 435 763 | 400 147 | 416 227 | 219 315 | ||||
| Kasum enne tulumaksustamist | 26 561 | 130 747 | 174 343 | 44 718 | 85 151 | 1 519 | 12 940 | 13 483 | 9 147 | ||||
| Dividendid | 0 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Fondide valitsemine | 66301 | 43 389 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast