FACTORIA-MULGI PAGAR OÜ on asutatud 1997. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, toiduainetööstus, põhitegevusala on leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine.
Ettevõtte juht on Indrek Ilves. Omanik on Indrek Ilves.
FACTORIA-MULGI PAGAR OÜ teenis 2025 aastal 273 795 eurose müügitulu juures 106 362 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Indrek Ilves (36) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Indrek Ilves | 10.04.2026 | 6 391 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 273 795 | 294 675 | 278 758 | 249 423 | 197 388 | 148 851 | 139 868 | 100 100 | 81 879 | 55 032 | |
| Ärikasum | 106 362 | 106 404 | 100 740 | 67 130 | 57 551 | 35 812 | 31 331 | 7 328 | 7 991 | 231 | |
| Töötajad | 5 | 4 | 5 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | |
| Varad | 572 413 | 347 847 | 256 807 | 187 588 | 207 244 | 100 400 | 62 906 | 30 010 | 20 411 | 15 884 | |
| Kokku omakapital | 472 075 | 251 639 | 239 336 | 170 166 | 192 379 | 90 756 | 54 944 | 23 613 | 16 285 | 8 294 | |
| Ärirentaablus % | 36 | 36 | 27 | 29 | 24 | 22 | 7 | 10 | 0 | 0 | |
| Tööjõukulud | 70 617 | 85 079 | 83 749 | 87 628 | 68 858 | 55 715 | 58 085 | 52 370 | 33 581 | 29 147 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 325 | 1 043 | 910 | 858 | 694 | 724 | 652 | 418 | 454 | 356 | |
| Käibevara | 130 320 | 79 286 | 71 359 | 59 953 | 61 318 | 67 042 | 38 044 | 15 659 | 5 022 | 3 553 | |
| Põhivara | 442 093 | 268 561 | 185 448 | 127 635 | 145 926 | 33 358 | 24 862 | 14 351 | 15 389 | 12 331 | |
| Kohustused | 100 338 | 96 208 | 17 471 | 17 422 | 14 865 | 9 644 | 7 962 | 6 397 | 4 126 | 7 590 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 220 436 | 15 632 | 69 716 | −22 213 | 101 624 | 35 812 | 31 331 | 7 328 | 7 991 | 231 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 10711 | 261 139 | 89 | Jah |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 33 536 | 11 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 23.01.2026 | UGALA TEATER SA | 100 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 12.11.2025 | VILJANDI VALLAVALITSUS | 352 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 10.11.2025 | UGALA TEATER SA | 251 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 26.09.2025 | VILJANDI LINNAVALITSUS | 1 130 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 19.09.2025 | VILJANDI LINNAVALITSUS | 128 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 01.09.2025 | UGALA TEATER SA | 128 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 25.08.2025 | UGALA TEATER SA | 236 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 18.08.2025 | UGALA TEATER SA | 472 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 07.07.2025 | UGALA TEATER SA | 384 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 02.07.2025 | UGALA TEATER SA | 205 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| mulgipagar.ee | registreeritud | 03.08.2026 | Jah |