HG KURRE GRUPP OÜ on asutatud 2005. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris veondus ja laondus, põhitegevusala on sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu.
Ettevõtte juhid on Gunnar Kure, Hillar Kure ja Targo Kure. Omanike hulgas on Gunnar Kure, Hillar Kure.
HG KURRE GRUPP OÜ teenis 2025 aastal 445 306 eurose müügitulu juures 23 987 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 on ettevõttel 2 834 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Gunnar Kure (71) | |
| Hillar Kure (67) | |
| Targo Kure (48) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Gunnar Kure | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand | |
| Hillar Kure | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| WEBDESIGN OÜ | 01.09.2023 | 20 000 € | Ainuomand |
HG KURRE GRUPP OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Bussiettevõtted, Bussifirmad konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 445 306 | 505 007 | 475 634 | 380 024 | 216 849 | 180 085 | 272 868 | 260 274 | 236 869 | 265 137 | |
| Ärikasum | 23 987 | 31 466 | 96 698 | 35 395 | 16 801 | −2 469 | −11 814 | 49 639 | 3 940 | 14 454 | |
| Töötajad | 8 | 8 | 8 | 5 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | |
| Varad | 426 692 | 462 159 | 487 798 | 455 724 | 502 290 | 408 801 | 448 214 | 257 436 | 295 094 | 332 304 | |
| Kokku omakapital | 252 215 | 249 507 | 228 242 | 152 848 | 126 136 | 71 950 | 83 108 | 102 214 | 55 355 | 54 353 | |
| Ärirentaablus % | 6 | 20 | 9 | 8 | -1 | -4 | 19 | 2 | 5 | 0 | |
| Tööjõukulud | 122 128 | 124 150 | 85 634 | 53 103 | 27 631 | 26 521 | 24 655 | 21 287 | 22 666 | 35 187 | |
| Keskmine kuutöötasu | 967 | 667 | 661 | 574 | 826 | 768 | 663 | 706 | 731 | 942 | |
| Käibevara | 130 593 | 65 971 | 81 335 | 59 741 | 62 655 | 34 337 | 40 181 | 34 083 | 27 768 | 55 568 | |
| Põhivara | 296 099 | 396 188 | 406 463 | 395 983 | 439 635 | 374 464 | 408 033 | 223 353 | 267 326 | 276 736 | |
| Kohustused | 174 477 | 212 652 | 259 556 | 302 876 | 376 154 | 336 851 | 365 106 | 155 222 | 239 739 | 277 951 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 9 434 | 21 430 | 86 317 | 26 712 | 8 977 | −11 419 | −16 867 | 46 859 | 1 002 | 8 557 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 49391 | 505 007 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Käibemaks | 2 834 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 2 834 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 06.01.2026 | RAPLA VALLAVALITSUS | 10 507 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitransport |
| 20.11.2025 | RAPLA VALLAVALITSUS | 155 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 11.11.2025 | RAPLA VALLAVALITSUS | 12 609 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitransport |
| 05.11.2025 | RAPLA VALLAVALITSUS | 1 172 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 05.11.2025 | KEHTNA VALLAVALITSUS | 10 395 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitransport |
| 04.11.2025 | RAPLA VALLAVALITSUS | 143 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 04.11.2025 | RAPLA VALLAVALITSUS | 409 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 31.10.2025 | RAPLA GÜMNAASIUM | 756 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 28.10.2025 | KEHTNA VALLAVALITSUS | 223 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 16.10.2025 | KEHTNA VALLAVALITSUS | 12 699 eurot | MAJANDAMISKULUD Koolitransport |
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Raplamaa TOP | 187 | - | - |
| Gaselli TOP | 474 | - | - |
| Sõitjateveo TOP | 50 | 19 | 21 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| hgkurre.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| tätu.ee | registreeritud | 22.09.2026 | Jah |