STEFFI TMT OÜ on asutatud 1997. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on restoranitegevus.
Ettevõtte juht on Toomas Veidemann. Omanike hulgas on Toomas Veidemann, Evi Ojakallas, Markko-Olari Ojakallas, Martti Ojakallas.
STEFFI TMT OÜ teenis 2025 aastal 126 434 eurose müügitulu juures −10 431 eurot ärikahjumit.
Seisuga 05.11.2026 on ettevõttel 375 eurone maksuvõlg. Esitamata on käibemaksudeklaratsioon (KMD) ja tulu- ja sotsiaalmaksu deklaratsioon (TSD).
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Toomas Veidemann (64) | |
| Evi Ojakallas (57) | |
| Markko-Olari Ojakallas (34) | |
| Martti Ojakallas (36) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Toomas Veidemann | 01.09.2023 | 14 000 € | Ainuomand | |
| Evi Ojakallas | 01.09.2023 | 14 000 € | Ainuomand | |
| Markko-Olari Ojakallas | 01.09.2023 | 14 000 € | Ühisomand | |
| Martti Ojakallas | 01.09.2023 | 14 000 € | Ühisomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 126 434 | 144 687 | 154 793 | 136 882 | 96 015 | 148 501 | 148 164 | 147 735 |
| Ärikasum | −10 431 | 1 396 | 14 497 | 3 103 | −7 004 | 23 587 | 21 977 | 19 808 |
| Töötajad | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Varad | 121 470 | 134 605 | 141 758 | 123 546 | 118 318 | 126 448 | 102 312 | 93 512 |
| Kokku omakapital | 113 207 | 123 638 | 125 992 | 111 494 | 108 390 | 115 391 | 91 805 | 79 828 |
| Ärirentaablus % | 1 | 9 | 2 | -7 | 16 | 15 | 13 | |
| Tööjõukulud | 81 544 | 80 981 | 70 573 | 64 124 | 52 454 | 55 048 | 53 002 | 46 802 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 009 | 879 | 799 | 653 | 686 | 660 | 583 | |
| Käibevara | 80 186 | 91 522 | 99 911 | 90 765 | 86 527 | 94 591 | 69 577 | 59 899 |
| Põhivara | 41 284 | 43 083 | 41 847 | 32 781 | 31 791 | 31 857 | 32 735 | 33 613 |
| Kohustused | 8 263 | 10 967 | 15 766 | 12 052 | 9 928 | 11 057 | 10 507 | 13 684 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −10 431 | 1 397 | 14 498 | 3 105 | −7 001 | 23 587 | 21 977 | 19 808 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranitegevus | 5611 | 144 687 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Sotsiaalmaks | 375 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 375 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 01.11.2023 | LAULASMAA KOOL | 800 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 31.10.2022 | LAULASMAA KOOL | 194 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |