FAVOREK PEREARSTIKESKUS OÜ on asutatud 2001. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on üldarstiabi.
Ettevõtte juhid on Märt Rõngelep ja Anne Reiman. Omanike hulgas on Anne Reiman, Anastasia Kudryashova, Alla Rušai, Helena Grauberg.
FAVOREK PEREARSTIKESKUS OÜ teenis 2025 aastal 51 673 eurose müügitulu juures 221 906 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Anne Reiman (59) | |
| Märt Rõngelep (63) | |
| Anastasia Kudryashova (38) | |
| Alla Rušai (38) | |
| Helena Grauberg (39) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Anne Reiman | 01.09.2023 | 1 417 € | Ainuomand | |
| Anastasia Kudryashova | 01.09.2023 | 791 € | Ainuomand | |
| Alla Rušai | 01.09.2023 | 442 € | Ainuomand | |
| Helena Grauberg | 12.10.2023 | 50 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 51 673 | 48 356 | 45 208 | 33 889 | 43 987 | 36 583 | 62 910 | 49 623 | 40 546 | 26 286 | |
| Ärikasum | 221 906 | 294 337 | 278 831 | 189 061 | 132 849 | 126 766 | 66 374 | 73 789 | 37 662 | ||
| Töötajad | 15 | 15 | 15 | 14 | 15 | 14 | 13 | 12 | 14 | 14 | |
| Varad | 558 207 | 564 013 | 438 632 | 324 654 | 262 474 | 223 985 | 184 751 | 190 263 | 103 258 | ||
| Kokku omakapital | 434 611 | 469 828 | 348 029 | 245 575 | 202 715 | 181 223 | 100 628 | 147 085 | 71 564 | ||
| Ärirentaablus % | 609 | 617 | 558 | 363 | 202 | 134 | 182 | 212 | |||
| Tööjõukulud | 683 107 | 556 602 | 463 920 | 403 485 | 381 170 | 320 832 | 296 968 | 247 737 | 175 431 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 2 311 | 1 926 | 1 795 | 1 696 | 1 537 | 1 541 | 1 102 | 911 | |||
| Käibevara | 532 557 | 527 359 | 417 642 | 297 664 | 262 474 | 223 985 | 184 751 | 190 263 | 96 066 | ||
| Põhivara | 25 650 | 36 654 | 20 990 | 26 990 | 7 192 | ||||||
| Kohustused | 123 596 | 94 185 | 90 603 | 79 079 | 59 759 | 42 762 | 84 123 | 43 178 | 31 694 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 221 193 | 293 706 | 277 689 | 188 759 | 132 774 | 126 226 | 66 043 | 73 281 | 37 981 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Üldarstiabi | 86211 | 48 356 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 20.01.2026 | TERVISEKASSA | 27 524 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 19.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 640 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 09.01.2026 | TERVISEKASSA | 78 842 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.11.2025 | TARTU ÜLIKOOL | 560 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 20.11.2025 | TERVISEKASSA | 26 435 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 07.11.2025 | TERVISEKASSA | 76 561 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.10.2025 | TERVISEKASSA | 30 035 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 14.10.2025 | TERVISEKASSA | 12 833 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 07.10.2025 | TERVISEKASSA | 76 608 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 22.09.2025 | TERVISEKASSA | 22 100 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 2010 | |
|---|---|
| Meditsiini TOP (Perearstid) | 41 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| favorekperearstikeskus.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |