TRUMPIT SOLUTIONS OÜ on asutatud 2008. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris info ja side, põhitegevusala on arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus.
Ettevõtte juht on Kenno Kink. Omanik on Kenno Kink.
TRUMPIT SOLUTIONS OÜ teenis 2025 aastal 580 980 eurose müügitulu juures 112 120 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kenno Kink (42) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Kenno Kink | 02.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| AUTLIO OÜ | 17.11.2025 | 1 750 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 580 980 | 452 471 | 421 665 | 324 201 | 311 382 | 274 042 | 257 251 | 275 054 | 225 928 | 195 039 | |
| Ärikasum | 112 120 | −3 849 | 107 921 | 29 842 | 77 376 | 28 381 | 30 143 | 28 682 | 53 243 | 29 820 | |
| Töötajad | 4 | 4 | 6 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | |
| Varad | 559 718 | 449 327 | 437 634 | 348 342 | 322 552 | 278 231 | 270 077 | 183 968 | 164 634 | 114 368 | |
| Kokku omakapital | 509 527 | 398 046 | 403 075 | 295 671 | 266 761 | 203 219 | 176 922 | 147 393 | 119 476 | 67 110 | |
| Ärirentaablus % | -1 | 26 | 9 | 25 | 10 | 12 | 10 | 24 | 15 | 9 | |
| Tööjõukulud | 158 062 | 160 081 | 108 888 | 68 550 | 44 378 | 45 448 | 32 878 | 21 364 | 9 232 | 940 | |
| Keskmine kuutöötasu | 2 493 | 1 130 | 1 067 | 921 | 944 | 683 | 444 | 287 | 59 | ||
| Käibevara | 151 720 | 152 507 | 189 857 | 103 472 | 84 249 | 95 165 | 52 794 | 76 769 | 65 557 | 44 683 | |
| Põhivara | 407 998 | 296 820 | 247 777 | 244 870 | 238 303 | 183 066 | 217 283 | 107 199 | 99 077 | 69 685 | |
| Kohustused | 50 191 | 51 281 | 34 559 | 52 671 | 55 791 | 75 012 | 93 155 | 36 575 | 45 158 | 47 258 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 111 481 | −5 029 | 107 404 | 28 910 | 76 041 | 26 297 | 29 530 | 27 917 | 52 365 | 29 288 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus | 95101 | 452 471 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 26.01.2026 | EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU | 992 eurot | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 15.10.2025 | NARVA LINNAKANTSELEI | 7 336 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 14.10.2025 | EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU | 3 497 eurot | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 10.10.2025 | MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM | 3 976 eurot | MUUD TOETUSED Teadus- ja arendustegevus üldises majandus-, kaubandus- ja tööjõupoliitikas |
| 01.07.2025 | EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU | 1 391 eurot | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 19.06.2025 | EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU | 5 093 eurot | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 17.06.2025 | EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU | 132 eurot | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 16.05.2025 | PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA | 1 427 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 21.04.2025 | EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU | 104 eurot | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 11.04.2025 | PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA | 2 600 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 2019 | 2018 | |
|---|---|---|
| Gaselli TOP | 944 | 594 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| allveedroon.ee | registreeritud | 01.08.2023 | Jah |
| applerent.ee | registreeritud | 27.03.2018 | Jah |
| autlio.ee | registreeritud | 05.11.2024 | Jah |
| autorsoft.ee | registreeritud | 30.03.2017 | Jah |
| autosoft.ee | registreeritud | 14.05.2015 | Jah |
| axigen.ee | registreeritud | 28.09.2016 | Jah |
| carba.ee | registreeritud | 17.08.2026 | Jah |
| chasing.ee | registreeritud | 01.08.2023 | Jah |
| drooniabi.ee | registreeritud | 13.08.2019 | Jah |
| fotolux.ee | registreeritud | 10.02.2014 | Jah |