ESTRAEG OÜ on asutatud 2004. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juht on Raul Room. Omanik on Raul Room.
ESTRAEG OÜ teenis 2025 aastal 408 080 eurose müügitulu juures −6 163 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Raul Room (51) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Raul Room | 01.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 408 080 | 329 838 | 538 971 | 757 363 | 576 739 | 607 219 | 670 409 | 645 008 | 451 335 | 313 929 | ||
| Ärikasum | −6 163 | −11 808 | −17 332 | 92 520 | 18 461 | −17 108 | 34 257 | 16 827 | 5 542 | 6 504 | ||
| Töötajad | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 7 | 8 | 6 | 7 | ||
| Varad | 48 696 | 56 460 | 65 749 | 162 683 | 103 973 | 70 336 | 96 679 | 94 607 | 62 413 | 58 039 | ||
| Kokku omakapital | 15 586 | 21 748 | 33 556 | 99 782 | 36 589 | 14 651 | 54 829 | 24 306 | 7 477 | 12 617 | ||
| Ärirentaablus % | -4 | -3 | 12 | 3 | -3 | 5 | 3 | 1 | 2 | 3 | ||
| Tööjõukulud | 228 095 | 219 225 | 239 685 | 266 183 | 293 081 | 261 057 | 318 337 | 363 102 | 282 675 | 256 472 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 2 276 | 2 488 | 2 763 | 3 042 | 2 710 | 2 832 | 2 827 | 2 934 | 2 282 | 2 439 | ||
| Käibevara | 38 693 | 53 917 | 61 940 | 155 921 | 99 660 | 64 586 | 89 012 | 94 607 | 62 413 | 57 872 | ||
| Põhivara | 10 003 | 2 543 | 3 809 | 6 762 | 4 313 | 5 750 | 7 667 | 167 | 4 210 | 9 119 | ||
| Kohustused | 33 110 | 34 712 | 32 193 | 62 901 | 67 384 | 55 685 | 41 850 | 70 301 | 54 936 | 45 422 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | −6 162 | −11 807 | −17 311 | 92 523 | 18 464 | −17 105 | 34 260 | 16 829 | 5 546 | 6 483 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 329 838 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 13.05.2025 | KEILA TERVISEKESKUS OÜ | 1 342 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 26.03.2025 | KEILA TERVISEKESKUS OÜ | 1 342 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 11.03.2025 | KEILA TERVISEKESKUS OÜ | 2 928 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 12.01.2024 | KEILA TERVISEKESKUS OÜ | 3 294 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 548-550 | 629 | - |
| Gaselli TOP | - | - | 808 |