CLARIFIED SECURITY OÜ on asutatud 2011. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris info ja side, põhitegevusala on arvutialased konsultatsioonid.
Ettevõtte juht on Mehis Hakkaja. Omanik on HAWKEYE OÜ.
CLARIFIED SECURITY OÜ teenis 2025 aastal 4,48 miljoni eurose müügitulu juures 319 294 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Mehis Hakkaja (51) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| HAWKEYE OÜ | 03.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4,48 mln | 4,13 mln | 4,69 mln | 3,21 mln | 2,93 mln | 2,27 mln | 1,87 mln | 1,67 mln | 1,24 mln | 1,16 mln | |
| Ärikasum | 319 294 | 499 265 | 1,44 mln | 501 653 | 473 997 | 295 712 | 290 627 | 360 611 | 243 822 | 443 342 | |
| Töötajad | 27 | 25 | 23 | 20 | 20 | 17 | 18 | 14 | 11 | 10 | |
| Varad | 1,65 mln | 1,58 mln | 2,01 mln | 742 451 | 784 577 | 727 442 | 747 966 | 939 338 | 587 528 | 570 642 | |
| Kokku omakapital | 478 082 | 1,11 mln | 1,48 mln | 444 722 | 368 594 | 346 194 | 499 854 | 515 859 | 405 207 | 461 358 | |
| Ärirentaablus % | 12 | 31 | 16 | 16 | 13 | 16 | 22 | 20 | 38 | 20 | |
| Tööjõukulud | 2,34 mln | 2 mln | 1,68 mln | 1,41 mln | 1,12 mln | 952 693 | 866 602 | 646 030 | 488 079 | 426 626 | |
| Keskmine kuutöötasu | 4 976 | 4 559 | 4 405 | 3 498 | 3 490 | 2 999 | 2 874 | 2 764 | 2 657 | 2 395 | |
| Käibevara | 1,63 mln | 1,54 mln | 1,95 mln | 653 363 | 702 317 | 626 277 | 680 008 | 880 044 | 571 567 | 552 638 | |
| Põhivara | 19 234 | 43 020 | 62 629 | 89 088 | 82 260 | 101 165 | 67 958 | 59 294 | 15 961 | 18 004 | |
| Kohustused | 1,17 mln | 473 450 | 533 478 | 297 729 | 415 983 | 381 248 | 248 112 | 423 479 | 182 321 | 109 284 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 332 972 | 526 589 | 1,45 mln | 501 709 | 474 063 | 295 759 | 290 681 | 360 652 | 243 849 | 443 361 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Arvutialased konsultatsioonid | 62201 | 4,13 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 21.01.2026 | RIIGI INFOSÜSTEEMI AMET | 114 278 eurot | MAJANDAMISKULUD Side |
| 21.01.2026 | TERVISE JA HEAOLU INFOSÜSTEEMIDE KESKUS | 46 426 eurot | PÕHIVARA Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 21.01.2026 | KESKKONNAMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIAKESKUS | 74 400 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 20.01.2026 | RIIGI INFOSÜSTEEMI AMET | 69 142 eurot | MAJANDAMISKULUD Side |
| 20.01.2026 | RIIGI INFOSÜSTEEMI AMET | 19 200 eurot | PÕHIVARA Side |
| 20.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 24 800 eurot | PÕHIVARA Põllumajandus |
| 15.01.2026 | RIIGI INFO- JA KOMMUNIKATSIOONITEHNOLOOGIA KESKUS | 15 190 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 12.01.2026 | 24 775 eurot | PÕHIVARA Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus | |
| 12.01.2026 | RAHANDUSMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIAKESKUS | 14 285 eurot | PÕHIVARA Muud üldised teenused |
| 12.01.2026 | CR14 SA | 3 720 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gaselli TOP | 494 | - | 1051 | - | - | - | 1184 | 538 | 619 |
| Parimate palgamaksjate TOP | 104 | 479-480 | 205 | 305 | 219 | - | 181 | 155 | 131 |
| Infotehnoloogia- ja arvutifirmade TOP | 88 | 12 | 64 | 42 | 50 | 50 | - | - | - |