EASY STAY HOSPITALITY GROUP OÜ on asutatud 2003. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on hotellid.
Ettevõtte juhid on Hans-Henrik Kjølby, Michael Edward Pilkington ja Paul Raymond Taylor. Omanike hulgas on Hans-Henrik Kjølby, Michael Edward Pilkington, Paul Raymond Taylor.
EASY STAY HOSPITALITY GROUP OÜ teenis 2025 aastal 2,47 miljoni eurose müügitulu juures 20 972 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Michael Edward Pilkington (64) | |
| Paul Raymond Taylor (59) | |
| Hans-Henrik Kjølby (68) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Hans-Henrik Kjølby | 01.09.2023 | 21 304 € | Ainuomand | |
| Michael Edward Pilkington | 01.09.2023 | 21 304 € | Ainuomand | |
| Paul Raymond Taylor | 01.09.2023 | 21 304 € | Ainuomand |
EASY STAY HOSPITALITY GROUP OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Majutus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,47 mln | 2,37 mln | 2,38 mln | 1,95 mln | 977 919 | 934 559 | 2,14 mln | 2,21 mln | 1,96 mln | 1,93 mln | |
| Ärikasum | 20 972 | −87 541 | −44 111 | 61 237 | 102 771 | −187 084 | −289 | 116 454 | 140 971 | 151 191 | |
| Töötajad | 27 | 28 | 30 | 48 | 15 | 21 | 38 | 36 | 34 | 37 | |
| Varad | 444 995 | 397 823 | 539 132 | 492 466 | 415 410 | 229 219 | 553 280 | 561 132 | 543 648 | 326 773 | |
| Kokku omakapital | 132 989 | 110 046 | 193 164 | 234 622 | 172 382 | 68 963 | 255 925 | 255 134 | 157 766 | 32 274 | |
| Ärirentaablus % | -4 | -2 | 3 | 11 | -20 | 0 | 5 | 7 | 8 | 3 | |
| Tööjõukulud | 845 255 | 825 733 | 798 644 | 534 718 | 337 273 | 563 954 | 882 578 | 845 794 | 768 305 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 837 | 1 658 | 694 | 1 400 | 1 673 | 1 447 | 1 463 | 1 407 | |||
| Käibevara | 409 597 | 372 217 | 531 799 | 482 304 | 318 024 | 131 930 | 476 302 | 480 131 | 535 626 | 318 676 | |
| Põhivara | 35 398 | 25 606 | 7 333 | 10 162 | 97 386 | 97 289 | 76 978 | 81 001 | 8 022 | 8 097 | |
| Kohustused | 312 006 | 287 777 | 345 968 | 257 844 | 243 028 | 160 256 | 297 355 | 305 998 | 385 882 | 294 499 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 22 943 | −83 118 | −41 458 | 62 240 | 103 419 | −186 962 | 790 | 97 368 | 125 493 | 137 759 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hotellid | 55101 | 2,37 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 20.02.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 365 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 16.02.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 642 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 16.01.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 765 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.01.2026 | TALLINNA KIRJANDUSKESKUS | 675 eurot | MAJANDAMISKULUD Kirjandus |
| 12.01.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 890 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 12.01.2026 | RAE VALLAVALITSUS | 3 985 eurot | TÖÖJÕUKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 17.12.2025 | EESTI TÖÖTUKASSA | 1 700 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.11.2025 | EESTI TÖÖTUKASSA | 850 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.10.2025 | EESTI TÖÖTUKASSA | 850 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 17.09.2025 | EESTI TÖÖTUKASSA | 850 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2008 | 2007 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Majutusettevõtete TOP | 71 | 45 | 60 | 17 | 63-79 | 69 | 28 | 39 | 42 | 31 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| zenspa.ee | registreeritud | 25.03.2011 | Jah |