METAS GRUPP OÜ on asutatud 1992. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris masina- ja metallitööstus, põhitegevusala on lukkude ja hingede tootmine.
Ettevõtte juhid on Kalmar Narusk, Tiit Gordejev ja Valdur Vaht. Omanike hulgas on Tiit Gordejev, Kalmar Narusk, Valdur Vaht, Vadim Merkusev, Peep Kivis.
METAS GRUPP OÜ teenis 2025 aastal 179 568 eurose müügitulu juures −11 750 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kalmar Narusk (67) | |
| Tiit Gordejev (68) | |
| Valdur Vaht (67) | |
| Vadim Merkusev (66) | |
| Peep Kivis (83) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tiit Gordejev | 01.09.2023 | 850 € | Ainuomand | |
| Kalmar Narusk | 01.09.2023 | 550 € | Ainuomand | |
| Valdur Vaht | 01.09.2023 | 550 € | Ainuomand | |
| Vadim Merkusev | 01.09.2023 | 275 € | Ainuomand | |
| Peep Kivis | 01.09.2023 | 275 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 179 568 | 237 965 | 199 368 | 364 981 | 333 211 | 216 205 | 304 796 | 351 216 | 322 479 | 340 697 | |
| Ärikasum | −11 750 | −42 949 | −27 675 | 42 363 | 26 300 | −5 540 | −15 622 | 239 | 1 705 | 15 227 | |
| Töötajad | 5 | 7 | 7 | 7 | 7 | 8 | 13 | 13 | 13 | 13 | |
| Varad | 2 759 | 51 485 | 80 871 | 126 681 | 82 417 | 45 976 | 53 370 | 81 279 | 77 705 | 70 957 | |
| Kokku omakapital | 2 759 | 14 509 | 57 458 | 85 172 | 42 994 | 16 770 | 22 417 | 38 174 | 38 096 | 36 429 | |
| Ärirentaablus % | -18 | -14 | 12 | 8 | -3 | -5 | 0 | 1 | 4 | 2 | |
| Tööjõukulud | 73 034 | 114 635 | 125 013 | 118 034 | 103 993 | 98 075 | 168 372 | 186 543 | 177 034 | 159 225 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 020 | 1 112 | 1 050 | 925 | 764 | 807 | 894 | 848 | 763 | ||
| Käibevara | 2 759 | 49 726 | 78 572 | 124 937 | 81 862 | 37 226 | 50 184 | 77 547 | 75 343 | 68 789 | |
| Põhivara | 0 | 1 759 | 2 299 | 1 744 | 555 | 8 750 | 3 186 | 3 732 | 2 362 | 2 168 | |
| Kohustused | 0 | 36 976 | 23 413 | 41 509 | 39 423 | 29 206 | 30 953 | 43 105 | 39 609 | 34 528 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −11 750 | −42 949 | −27 714 | 42 178 | 26 224 | −5 647 | −15 757 | 78 | 1 667 | 15 229 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Lukkude ja hingede tootmine | 25621 | 237 965 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast