KAUNSAARE OÜ on asutatud 1992. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on piimakarjakasvatus.
Ettevõtte juhid on Ain Iloste, Karel Kaljula ja Piret Meerents. Omanike hulgas on Piret Meerents, Hannes Meerents, Margit Meerents, Maie Pahk, Karli Saar.
KAUNSAARE OÜ teenis 2025 aastal 1,15 miljoni eurose müügitulu juures 102 577 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ain Iloste (61) | |
| Karel Kaljula (35) | |
| Piret Meerents (39) | |
| Hannes Meerents (36) | |
| Margit Meerents (40) | |
| Vaike Maidra (97) | |
| Paul Suur (80) | |
| Karl Kiviselg | |
| Helgi Saar (84) | |
| Margo Kuningas (39) | |
| Margit Usin (65) | |
| Maret Vassiljev (63) | |
| Eve Kallo (40) | |
| Eevi Kallo (62) | |
| Ave Kallo (39) | |
| Ain Ruusmann (68) | |
| Janek Ots (54) | |
| Kaja Peetersoo (71) | |
| Jaan Kiviselg (90) | |
| Maie Pahk (70) | |
| Leeni Kukk (85) | |
| Eede Eha (58) | |
| Enn Männik (73) | |
| Vilma Kuusk (83) | |
| Kalev Kuusk (54) | |
| Liia Kuningas (60) | |
| Allar Kuningas (59) | |
| Virve Tilga | |
| Karl Song | |
| Karli Saar (75) | |
| Maie Saar (81) | |
| Kendra Talts (25) | |
| Aivar Talts (67) | |
| Urve Mandel (66) | |
| Eve Antsu (73) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Piret Meerents | 02.09.2023 | 10 710 € | Ühisomand | |
| Hannes Meerents | 02.09.2023 | 10 710 € | Ühisomand | |
| Margit Meerents | 02.09.2023 | 10 710 € | Ühisomand | |
| Maie Pahk | 02.09.2023 | 1 155 € | Ainuomand | |
| Karli Saar | 15.05.2024 | 504 € | Ühisomand | |
| Maie Saar | 15.05.2024 | 504 € | Ühisomand | |
| Helgi Saar | 15.05.2024 | 504 € | Ühisomand | |
| Leeni Kukk | 02.09.2023 | 448 € | Ainuomand | |
| Vaike Maidra | 02.09.2023 | 322 € | Ainuomand | |
| Paul Suur | 02.09.2023 | 266 € | Ainuomand | |
| Jaan Kiviselg | 02.09.2023 | 210 € | Ainuomand | |
| Eede Eha | 02.09.2023 | 196 € | Ainuomand | |
| Karl Kiviselg | 02.09.2023 | 182 € | Ainuomand | |
| Kaja Peetersoo | 02.09.2023 | 168 € | Ainuomand | |
| Eevi Kallo | 02.09.2023 | 105 € | Ainuomand | |
| Margo Kuningas | 02.09.2023 | 100 € | Ainuomand | |
| Virve Tilga | 02.09.2023 | 98 € | Ainuomand | |
| Karl Song | 02.09.2023 | 98 € | Ainuomand | |
| Allar Kuningas | 02.09.2023 | 91 € | Ainuomand | |
| Kendra Talts | 15.09.2025 | 84 € | Ühisomand | |
| Aivar Talts | 15.09.2025 | 84 € | Ühisomand | |
| Urve Mandel | 15.09.2025 | 84 € | Ühisomand | |
| Vilma Kuusk | 02.09.2023 | 56 € | Ainuomand | |
| Kalev Kuusk | 02.09.2023 | 56 € | Ainuomand | |
| Maret Vassiljev | 02.09.2023 | 35 € | Ainuomand | |
| Liia Kuningas | 02.09.2023 | 35 € | Ainuomand | |
| Margit Usin | 02.09.2023 | 33 € | Ainuomand | |
| Eve Kallo | 02.09.2023 | 28 € | Ainuomand | |
| Ave Kallo | 02.09.2023 | 28 € | Ainuomand | |
| Enn Männik | 02.09.2023 | 28 € | Ainuomand | |
| Ain Ruusmann | 02.09.2023 | 14 € | Ainuomand | |
| Janek Ots | 02.09.2023 | 14 € | Ainuomand |
KAUNSAARE OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Põllumajandus, Taime- ja loomakasvatus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,15 mln | 962 186 | 819 707 | 833 525 | 625 382 | 529 839 | 612 131 | 628 804 | 672 680 | 448 639 | |
| Ärikasum | 102 577 | −29 356 | 129 301 | 93 691 | 34 230 | −18 138 | −11 068 | 11 705 | 44 105 | −91 679 | |
| Töötajad | 15 | 15 | 15 | 14 | 16 | 16 | 17 | 17 | 17 | 17 | |
| Varad | 1,41 mln | 1,21 mln | 1,29 mln | 830 376 | 748 108 | 699 870 | 709 372 | 733 942 | 721 897 | 668 702 | |
| Kokku omakapital | 930 325 | 837 502 | 881 230 | 760 958 | 667 256 | 633 020 | 651 150 | 662 215 | 650 535 | 606 678 | |
| Ärirentaablus % | -3 | 16 | 11 | 5 | -3 | -2 | 2 | 7 | -20 | -35 | |
| Tööjõukulud | 385 405 | 366 017 | 307 113 | 247 614 | 237 516 | 251 121 | 244 103 | 244 909 | 230 574 | 197 507 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 520 | 1 275 | 1 102 | 925 | 978 | 894 | 897 | 845 | 724 | 745 | |
| Käibevara | 478 615 | 364 017 | 466 455 | 412 866 | 342 238 | 274 929 | 251 488 | 255 695 | 311 856 | 261 873 | |
| Põhivara | 933 874 | 844 828 | 823 331 | 417 510 | 405 870 | 424 941 | 457 884 | 478 247 | 410 041 | 406 829 | |
| Kohustused | 482 164 | 371 343 | 408 556 | 69 418 | 80 852 | 66 850 | 58 222 | 71 727 | 71 362 | 62 024 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 92 823 | −43 728 | 120 272 | 93 702 | 34 236 | −18 130 | −11 065 | 11 680 | 43 857 | −91 674 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Piimakarjakasvatus | 01411 | 893 907 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 342 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 28.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 9 780 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 31.10.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 820 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 07.10.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 16 413 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 17.06.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 7 718 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 03.02.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 6 629 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 30.01.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 339 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 77 860 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 10.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 049 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 09.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 37 335 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 2013 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Gaselli TOP | 952 | 799 | 2066 | - | 291 |
| Pärnumaa TOP | - | - | - | 36 | 77 |
| Põllumajandustootjate TOP | - | - | - | 85 | 61 |