POOL VÕITU OÜ on asutatud 2015. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on restoranide ja kohvikute tegevus.
Ettevõtte juhid on Kalli Kakkum ja Merike Remmelkoor. Omanike hulgas on Kalli Kakkum, Merike Remmelkoor.
POOL VÕITU OÜ teenis 2025 aastal 856 837 eurose müügitulu juures 26 486 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Kalli Kakkum (35) | |
| Merike Remmelkoor (39) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Kalli Kakkum | 01.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| Merike Remmelkoor | 01.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand |
POOL VÕITU OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustusasutused, Toitlustus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 856 837 | 809 075 | 662 884 | 538 165 | 369 825 | 366 886 | 707 804 | 656 534 | 406 889 | ||
| Ärikasum | 26 486 | 58 558 | 32 506 | −29 978 | 1 481 | −22 066 | 13 692 | 882 | 7 809 | ||
| Töötajad | 15 | 14 | 11 | 12 | 11 | 14 | 16 | 20 | 18 | ||
| Varad | 154 010 | 116 477 | 64 895 | 51 858 | 52 485 | 47 478 | 69 815 | 57 757 | 68 062 | 0 | |
| Kokku omakapital | 87 381 | 60 236 | 2 384 | −27 653 | 1 776 | 292 | 22 376 | 8 683 | 7 809 | 0 | |
| Ärirentaablus % | 7 | 5 | -6 | 0 | -6 | 2 | 0 | 2 | |||
| Tööjõukulud | 318 979 | 279 859 | 209 378 | 216 778 | 147 504 | 158 651 | 238 826 | 236 876 | 136 797 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 245 | 1 185 | 1 125 | 835 | 706 | 930 | 738 | 473 | |||
| Käibevara | 154 010 | 116 477 | 64 895 | 48 232 | 51 530 | 46 523 | 69 815 | 54 924 | 65 554 | ||
| Põhivara | 0 | 3 626 | 955 | 955 | 0 | 2 833 | 2 508 | ||||
| Kohustused | 66 629 | 56 241 | 62 511 | 79 511 | 50 709 | 47 186 | 47 439 | 49 074 | 60 253 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 27 145 | 56 502 | 29 437 | −29 979 | 1 484 | −22 084 | 13 693 | 874 | 7 809 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Restoranide ja kohvikute tegevus | 56111 | 809 075 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 11.02.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 524 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 29.01.2026 | TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ | 282 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised valitsussektori teenused |
| 29.01.2026 | TARTUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ | 47 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muud üldised valitsussektori teenused |
| 23.01.2026 | LUUA METSANDUSKOOL | 1 260 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 22.01.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 451 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 20.01.2026 | TARTU HERBERT MASINGU KOOL | 2 112 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 19.01.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 163 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 16.01.2026 | MIINA HÄRMA GÜMNAASIUM | 2 806 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 15.01.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 198 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 20.11.2025 | TRANSPORDIAMET | 1 604 eurot | TÖÖJÕUKULUD Maanteetransport |
| 2025 | 2021 | |
|---|---|---|
| Toitlustusfirmade TOP | 82 | - |
| Gaselli TOP | - | 1272 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| vilde.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |