REHPOL AS on asutatud 1994. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine.
Ettevõtte juht on Rasmus Tomingas. Omanik on FLOORMAN OÜ.
REHPOL AS teenis 2025 aastal 2,72 miljoni eurose müügitulu juures −261 608 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Rasmus Tomingas (49) | |
| Sander Tasa (35) | |
| Triin Tomingas (45) | |
| Kaspar Tomingas (19) | |
| Ilkka Mikko Ilari Rantasalo (80) | |
| Markku Olavi Moisio (70) | |
| Matti Tapani Rusanen (71) | |
| Ellen Tohvri (64) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| FLOORMAN OÜ | 01.10.2026 | 63 911 € | Ainuomand |
REHPOL AS ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Ehitusmaterjalide tootmine konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,72 mln | 3,69 mln | 3,33 mln | 5,73 mln | 4,02 mln | 3,29 mln | 2,89 mln | 3,32 mln | 2,95 mln | 2,57 mln | |
| Ärikasum | −261 608 | −186 031 | −2 457 | 569 893 | 183 446 | 89 865 | 5 432 | 103 127 | 4 359 | 178 131 | |
| Töötajad | 32 | 35 | 35 | 43 | 41 | 37 | 36 | 35 | 34 | 32 | |
| Varad | 746 529 | 1,03 mln | 1,47 mln | 1,54 mln | 1,36 mln | 1,05 mln | 1,1 mln | 1,1 mln | 1,24 mln | 1,23 mln | |
| Kokku omakapital | 256 943 | 701 465 | 1,12 mln | 1,12 mln | 737 584 | 679 917 | 593 658 | 591 709 | 625 142 | 626 503 | |
| Ärirentaablus % | -5 | 0 | 10 | 5 | 3 | 0 | 3 | 0 | 7 | 2 | |
| Tööjõukulud | 941 714 | 1 mln | 972 916 | 1,16 mln | 955 163 | 843 510 | 756 752 | 765 236 | 731 157 | 621 821 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 782 | 1 731 | 1 676 | 1 451 | 1 420 | 1 309 | 1 362 | 1 339 | 1 210 | 1 055 | |
| Käibevara | 468 279 | 589 811 | 1,12 mln | 1,19 mln | 1,01 mln | 649 430 | 596 687 | 546 727 | 544 199 | 442 213 | |
| Põhivara | 278 250 | 439 983 | 349 370 | 349 013 | 348 161 | 396 450 | 502 276 | 553 932 | 694 320 | 786 414 | |
| Kohustused | 489 586 | 328 329 | 346 360 | 419 574 | 617 873 | 365 963 | 505 305 | 508 950 | 613 377 | 602 124 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −444 498 | −175 927 | −993 | 568 126 | 179 586 | 86 259 | 1 950 | 99 065 | −1 361 | 171 442 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 16231 | 1,74 mln | 49 | Jah |
| Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine | 22231 | 1,37 mln | 39 | Ei |
| Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus | 43321 | 428 241 | 12 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | TILSI PEREKODU SA | −2 477 eurot | KÄIBEVARA Asendus- ja järelhooldus |
| 29.11.2025 | TILSI PEREKODU SA | 4 954 eurot | MAJANDAMISKULUD Asendus- ja järelhooldus |
| 18.11.2025 | TILSI PEREKODU SA | 2 477 eurot | KÄIBEVARA Asendus- ja järelhooldus |
| 09.10.2025 | EESTI TÖÖTUKASSA | 650 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 14.08.2025 | EESTI TÖÖTUKASSA | 650 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 15.07.2025 | EESTI TÖÖTUKASSA | 650 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 17.06.2025 | EESTI TÖÖTUKASSA | 359 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 16.01.2025 | TALLINNA RINGMAJANDUSKESKUS | 263 eurot | MAJANDAMISKULUD Jäätmekäitlus |
| 13.12.2024 | TILSI PEREKODU SA | −730 eurot | KÄIBEVARA Asendus- ja järelhooldus |
| 13.12.2024 | TILSI PEREKODU SA | 1 460 eurot | MAJANDAMISKULUD Asendus- ja järelhooldus |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Võrumaa TOP | 132 | 81 | 8 | 33 | 42 | 71 | 29 | 64 | 10 | 65 | 16 | 37 | 8 | 22 | 36 | 51 | 32 | 26 | 29 | 34 | 29 | - | - | - |
| Tööstuste koond TOP | 1048 | 1100 | - | - | - | - | 342 | - | - | 701 | 280 | 298 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ehitusmaterjalitootjate TOP | 131 | 109 | 43-44 | - | - | - | - | - | - | 83 | 41 | 48 | 24 | 54 | 44 | 60 | 62 | 81 | 68 | 60 | 53 | 57 | 38 | 14 |
| Puidutööstuse TOP | 95 | 89 | 42 | 89 | 80 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Gaselli TOP | - | 555 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| rehpol.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |