LIKVIDEERIMISMENETLUS OÜ on asutatud 2012. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris finants, põhitegevusala on muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid.
Ettevõtte juht on Ingmar Pärn. Omanik on Ingmar Pärn.
LIKVIDEERIMISMENETLUS OÜ teenis 2024 aastal 4 050 eurose müügitulu juures −5 610 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ingmar Pärn (52) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ingmar Pärn | 01.09.2023 | 6 500 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| LUCKYFLÖR OÜ | 11.11.2025 | 0 € | Ainuomand | |
| REGIOTRADE OÜ | 30.05.2025 | 2 500 € | Ainuomand | |
| SOMNIUM MEDICAL OÜ | 03.09.2023 | 2 000 € | Ainuomand | |
| CORTINER EESTI OÜ | 12.11.2024 | 2 500 € | Ainuomand | |
| RUDY'S DRINKS OÜ | 24.10.2025 | 2 500 € | Ainuomand | |
| MVMAJA OÜ | 01.09.2023 | 1 750 € | Ainuomand | |
| SIRALE INVEST OÜ | 06.05.2024 | 2 500 € | Ainuomand | |
| WORKSOURCE OÜ | 09.04.2024 | 100 € | Ainuomand | |
| SWEDKRAV FÖRENING OÜ | 02.09.2023 | 2 125 € | Ainuomand | |
| CEMENTA OÜ | 27.05.2025 | 500 € | Ainuomand | |
| SS CONSUL OÜ | 13.10.2025 | 2 500 € | Ainuomand | |
| ESTONIAN HEATING OÜ | 28.10.2024 | 2 556 € | Ainuomand | |
| STEINHOLD OÜ | 27.11.2025 | 2 556 € | Ainuomand | |
| MASTERY KOOLITUS OÜ | 14.11.2023 | 2 556 € | Ainuomand | |
| KIKERIKIII OÜ | 01.11.2023 | 2 502 € | Ainuomand | |
| RRK MEDICAL GROUP OÜ | 08.05.2025 | 2 520 € | Ainuomand | |
| FOURPLEX OÜ | 22.01.2026 | 2 500 € | Ainuomand | |
| GLOMED OÜ | 27.10.2023 | 2 250 € | Ainuomand | |
| NELWI KAUBANDUS OÜ | 09.07.2024 | 2 556 € | Ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 050 | 30 882 | 12 285 | 5 225 | 13 071 | 22 072 | 33 543 | 10 350 | 11 964 |
| Ärikasum | −5 610 | 3 240 | 57 560 | 6 961 | 8 729 | ||||
| Töötajad | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | ||
| Varad | 125 777 | 170 211 | 176 334 | 37 969 | 29 708 | ||||
| Kokku omakapital | 73 292 | 108 902 | 105 662 | 36 669 | 29 708 | ||||
| Ärirentaablus % | -139 | 10 | 469 | 67 | 73 | ||||
| Tööjõukulud | 7 252 | 13 551 | 16 376 | ||||||
| Keskmine kuutöötasu | 452 | 422 | 510 | ||||||
| Käibevara | 125 777 | 170 211 | 176 334 | 37 969 | 29 248 | ||||
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 460 | ||||
| Kohustused | 52 485 | 61 309 | 70 672 | 1 300 | 0 | ||||
| Kasum enne tulumaksustamist | −35 610 | 3 240 | 57 560 | 6 961 | 8 729 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad | 66199 | 30 882 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| likvideerimismenetlus.ee | registreeritud | 25.11.2021 | Jah |
| volahaldus.ee | registreeritud | 13.03.2015 | Jah |