VÄINO JA KO OÜ on asutatud 1993. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on elektripaigaldustööd.
Ettevõtte juhid on Väino Koolmeister ja Siim Koolmeister. Omanik on Väino Koolmeister.
VÄINO JA KO OÜ teenis 2025 aastal 568 618 eurose müügitulu juures −13 776 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Väino Koolmeister (71) | |
| Siim Koolmeister (38) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Väino Koolmeister | 01.09.2023 | 86 000 € | Ainuomand |
VÄINO JA KO OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Elektriehitus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 568 618 | 282 445 | 498 259 | 479 497 | 117 841 | 85 601 | 55 722 | 10 351 | 10 794 | 11 569 | ||
| Ärikasum | −13 776 | −47 432 | 58 764 | −15 078 | −8 091 | −4 738 | −6 034 | −6 412 | −11 458 | 24 553 | ||
| Töötajad | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | ||
| Varad | 78 481 | 47 463 | 79 151 | 60 272 | 30 805 | 23 383 | 23 045 | 19 574 | 29 555 | 55 711 | ||
| Kokku omakapital | −18 663 | −4 887 | 42 545 | −16 219 | −1 141 | 6 950 | 11 688 | 17 722 | 24 134 | 51 402 | ||
| Ärirentaablus % | -17 | 12 | -3 | -7 | -6 | -11 | -62 | -106 | 35 | 11 | ||
| Tööjõukulud | 132 575 | 102 869 | 95 155 | 55 695 | 19 150 | 17 676 | 32 667 | 5 285 | 5 593 | 17 831 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 602 | 1 185 | 694 | 298 | 367 | 678 | 165 | 174 | 278 | 563 | ||
| Käibevara | 75 694 | 43 156 | 72 976 | 50 493 | 25 978 | 15 938 | 12 982 | 17 657 | 27 103 | 53 644 | ||
| Põhivara | 2 787 | 4 307 | 6 175 | 9 779 | 4 827 | 7 445 | 10 063 | 1 917 | 2 452 | 2 067 | ||
| Kohustused | 97 144 | 52 350 | 36 606 | 76 491 | 31 946 | 16 433 | 11 357 | 1 852 | 5 421 | 4 309 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | −13 776 | −47 432 | 58 764 | −15 078 | −8 091 | −4 738 | −6 034 | −6 412 | −11 458 | 24 553 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elektripaigaldustööd | 43211 | 282 445 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 857 eurot | MAJANDAMISKULUD Tänavavalgustus |
| 19.01.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 1 110 eurot | MAJANDAMISKULUD Tänavavalgustus |
| 13.01.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 1 550 eurot | PÕHIVARA Üldmajanduslikud arendusprojektid |
| 12.01.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 1 885 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu avalik kord ja julgeolek, sh haldus |
| 12.01.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 6 021 eurot | MAJANDAMISKULUD Tänavavalgustus |
| 10.01.2026 | HIIUMAA SADAMAD SA | 250 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmajanduslikud arendusprojektid |
| 09.01.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 105 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 09.01.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 87 eurot | MAJANDAMISKULUD Puuetega inimeste erihoolekandeteenus |
| 09.01.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 99 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 05.01.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 2 542 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 2024 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hiiumaa TOP | 14 | 79 | 84 | 65 | 50 | 65 | 22 | 7 | 28 | 29 | 36 | 18 |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 345 | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| vainojako.ee | registreeritud | 06.10.2021 | Jah |