VLADICOM TRADE OÜ on asutatud 1998. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris konsultatsioonid, kaubandus, veondus ja laondus, teenus, põhitegevusala on äri- ja muu juhtimisalane nõustamine.
Ettevõtte juht on Ivar Kiil. Omanike hulgas on Ivar Kiil, Irene Kiil.
VLADICOM TRADE OÜ teenis 2025 aastal 399 644 eurose müügitulu juures −243 601 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ivar Kiil (59) | |
| Irene Kiil (59) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ivar Kiil | 01.09.2023 | 1 917 € | Ühisomand | |
| Irene Kiil | 01.09.2023 | 1 917 € | Ühisomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| KURESSAARE PADELIVÄLJAKUD OÜ | 10.04.2026 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 399 644 | 240 029 | 92 527 | 82 584 | 21 458 | 116 612 | 98 518 | 211 969 | 286 520 | 126 960 | ||
| Ärikasum | −243 601 | 34 706 | −3 294 | −43 791 | −7 003 | −39 521 | 13 799 | −102 453 | 57 193 | 93 551 | ||
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | ||
| Varad | 2,94 mln | 1,5 mln | 1,07 mln | 1,04 mln | 1,01 mln | 1,14 mln | 1,22 mln | 1,23 mln | 828 508 | 605 603 | ||
| Kokku omakapital | 2,71 mln | 956 742 | 949 489 | 954 058 | 1 mln | 1,02 mln | 1,08 mln | 1,08 mln | 446 329 | 407 811 | ||
| Ärirentaablus % | 14 | -4 | -53 | -33 | -34 | 14 | -48 | 20 | 74 | -916 | ||
| Tööjõukulud | 12 199 | 12 958 | 9 546 | 10 857 | 14 974 | 29 375 | 24 643 | 3 154 | 0 | |||
| Keskmine kuutöötasu | 807 | 595 | 676 | 933 | 915 | 767 | 196 | |||||
| Käibevara | 1,96 mln | 773 944 | 1,04 mln | 996 618 | 951 511 | 1,08 mln | 1,18 mln | 1,19 mln | 704 505 | 525 603 | ||
| Põhivara | 974 740 | 724 618 | 32 584 | 46 149 | 54 740 | 59 917 | 44 071 | 34 102 | 124 003 | 80 000 | ||
| Kohustused | 230 871 | 541 820 | 125 482 | 88 709 | 5 051 | 123 819 | 142 523 | 143 916 | 382 179 | 197 792 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 1,75 mln | 7 253 | −4 474 | −47 142 | −18 937 | −59 367 | −2 383 | 635 560 | 38 520 | 93 138 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 70201 | 124 667 | 52 | Jah |
| Maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 5221 | 57 989 | 24 | Ei |
| Mootorsõidukite hulgimüük | 46711 | 48 706 | 20 | Ei |
| Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 46901 | 5 000 | 2 | Ei |
| Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 77111 | 3 667 | 2 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast