VIACLARUS OÜ on asutatud 2023. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris finants, põhitegevusala on finantsnõustamine.
Ettevõtte juhid on Ivars Bergmanis, Lauri Lind, Riho Unt ja Tanel Kuusk. Omanike hulgas on SPRUCE OÜ, BLAURET OÜ, ROTSTEIN OÜ, UNTCAPITAL OÜ.
VIACLARUS OÜ teenis 2025 aastal 95 993 eurose müügitulu juures 5 313 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ivars Bergmanis (57) | |
| Lauri Lind (48) | |
| Riho Unt (48) | |
| Tanel Kuusk (43) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| SPRUCE OÜ | 02.09.2023 | 250 € | Ainuomand | |
| BLAURET OÜ | 02.09.2023 | 250 € | Ainuomand | |
| ROTSTEIN OÜ | 02.09.2023 | 250 € | Ainuomand | |
| UNTCAPITAL OÜ | 02.09.2023 | 250 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 95 993 | 120 657 | |
| Ärikasum | 5 313 | 12 886 | −7 480 |
| Töötajad | 0 | 0 | 0 |
| Varad | 10 705 | 18 406 | 1 520 |
| Kokku omakapital | 10 548 | 5 584 | −6 710 |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 10 705 | 18 406 | 1 520 |
| Kohustused | 157 | 12 822 | 8 230 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4 964 | 12 294 | −7 710 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Finantsnõustamine | 66191 | 120 657 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast