RITICO OÜ on asutatud 1993. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, tootmine, põhitegevusala on jalatsitootmine.
Ettevõtte juhid on Liis Tillmann ja Rait Tillmann. Omanike hulgas on Rait Tillmann, Liis Tillmann.
RITICO OÜ teenis 2025 aastal 2,02 miljoni eurose müügitulu juures −22 257 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Rait Tillmann (56) | |
| Liis Tillmann (46) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Rait Tillmann | 01.09.2023 | 100 000 € | Ainuomand | |
| Liis Tillmann | 31.07.2025 | 8 970 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2,02 mln | 2,23 mln | 2,25 mln | 2,05 mln | 1,91 mln | 1,71 mln | 2,15 mln | 2,04 mln | 1,91 mln | 2,05 mln | |||
| Ärikasum | −22 257 | 119 750 | 172 745 | 131 508 | 171 350 | 172 969 | 167 364 | 128 763 | 134 763 | 286 856 | |||
| Töötajad | 36 | 41 | 47 | 41 | 40 | 43 | 46 | 45 | 45 | 47 | |||
| Varad | 1,92 mln | 1,99 mln | 1,98 mln | 1,99 mln | 1,83 mln | 1,96 mln | 1,83 mln | 1,79 mln | 1,77 mln | 1,67 mln | |||
| Kokku omakapital | 1,61 mln | 1,63 mln | 1,63 mln | 1,59 mln | 1,57 mln | 1,71 mln | 1,55 mln | 1,49 mln | 1,53 mln | 1,42 mln | |||
| Ärirentaablus % | 5 | 8 | 6 | 9 | 10 | 8 | 6 | 7 | 14 | 14 | |||
| Tööjõukulud | 933 772 | 976 988 | 989 110 | 832 150 | 682 559 | 684 947 | 759 316 | 729 161 | 669 462 | 671 286 | |||
| Keskmine kuutöötasu | 1 484 | 1 311 | 1 264 | 1 063 | 992 | 1 028 | 1 009 | 927 | 890 | 843 | |||
| Käibevara | 1,4 mln | 1,44 mln | 1,66 mln | 1,66 mln | 1,47 mln | 1,58 mln | 1,39 mln | 1,31 mln | 1,29 mln | 1,2 mln | |||
| Põhivara | 516 513 | 553 792 | 322 823 | 327 398 | 355 478 | 384 719 | 443 123 | 476 443 | 482 713 | 469 585 | |||
| Kohustused | 304 992 | 357 867 | 352 213 | 400 067 | 255 342 | 248 908 | 284 324 | 296 348 | 238 760 | 250 250 | |||
| Kasum enne tulumaksustamist | −23 668 | 140 523 | 207 566 | 139 749 | 179 677 | 166 975 | 176 076 | 128 142 | 134 304 | 287 154 | |||
| Dividendid | 249 000 | 233 000 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Jalatsitootmine | 15201 | 1,95 mln | 88 | Jah |
| Puhastusvahendite hulgimüük | 46442 | 275 362 | 12 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 16.02.2026 | SAKU VALLAVALITSUS | 107 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 20.01.2026 | VÄIKE-MAARJA VALLAVALITSUS | 150 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 16.01.2026 | EESTI RAHVA MUUSEUM | 245 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 06.01.2026 | SAUE VALLAVALITSUS | 2 158 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud elamu- ja kommunaalmajanduse tegevus |
| 06.01.2026 | JÕGEVA VALLAVALITSUS | 1 024 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 21.11.2025 | SAUE VALLAVALITSUS | 642 eurot | LÜHIAJALISED KOHUSTISED Valla- ja linnavalitsus |
| 07.11.2025 | TEATER VANEMUINE SA | 337 eurot | MAJANDAMISKULUD Teatrid |
| 03.11.2025 | SAUE VALLAVALITSUS | 642 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 17.10.2025 | VÕRU LINNAVALITSUS | 136 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorte huviharidus ja huvitegevus |
| 14.10.2025 | EESTI RAHVA MUUSEUM | 184 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tööstuste koond TOP | 756 | 500 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Ekspordi TOP | 939 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Võrumaa TOP | 92 | 30 | 76 | 52 | 61 | 32 | 50 | 55 | 25 | 16 | 15 | 21 | 42 | 21 | 6 | 8 | 18 | 13 | 23 | 15 | 10 | 33 | 12 | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 342 | 155 | 723 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| collonil.ee | registreeritud | 09.07.2010 | Jah |
| omaking.ee | registreeritud | 09.07.2010 | Jah |
| pastlad.ee | registreeritud | 09.07.2010 | Jah |
| ritico.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| sisetallad.ee | registreeritud | 09.07.2010 | Jah |
| toku.ee | registreeritud | 09.09.2016 | Jah |