ÖÖDE RANTSO OÜ on asutatud 2009. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus.
Ettevõtte juht on Tiit Neeve. Omanik on Tiit Neeve.
ÖÖDE RANTSO OÜ teenis 2025 aastal 61 433 eurose müügitulu juures 17 410 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 on ettevõttel 281 eurone maksuvõlg. Esitamata on käibemaksudeklaratsioon (KMD).
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tiit Neeve (49) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tiit Neeve | 01.09.2023 | 42 000 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 61 433 | 50 783 | 50 569 | 115 896 | 27 909 | 67 544 | 74 333 | 75 005 | 81 148 | 81 760 | ||
| Ärikasum | 17 410 | 10 558 | −18 761 | −55 500 | 5 520 | −38 139 | 14 609 | 541 | 33 607 | −49 026 | ||
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||
| Varad | 116 110 | 142 286 | 127 089 | 155 204 | 238 324 | 136 478 | 260 386 | 296 370 | 322 081 | 345 429 | ||
| Kokku omakapital | 5 827 | 2 783 | 1 502 | 26 658 | 86 266 | 86 720 | 129 919 | 136 697 | 141 229 | 114 641 | ||
| Ärirentaablus % | 21 | -37 | -48 | 20 | -56 | 20 | 1 | 41 | -60 | 21 | ||
| Tööjõukulud | 13 737 | 17 663 | 16 626 | 20 107 | 13 038 | 17 458 | 8 369 | 8 159 | 8 349 | 9 220 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 100 | 1 036 | 1 252 | 812 | 521 | 508 | 520 | 574 | 491 | 186 | ||
| Käibevara | 64 594 | 63 038 | 24 345 | 30 107 | 75 653 | 81 976 | 121 319 | 130 493 | 133 918 | 118 015 | ||
| Põhivara | 51 516 | 79 248 | 102 744 | 125 097 | 162 671 | 54 502 | 139 067 | 165 877 | 188 163 | 227 414 | ||
| Kohustused | 110 283 | 139 503 | 125 587 | 128 546 | 152 058 | 49 758 | 130 467 | 159 673 | 180 852 | 230 788 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 3 044 | 1 281 | −26 656 | −59 608 | −454 | −43 199 | −6 778 | −4 532 | 26 588 | −54 762 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 01111 | 40 161 | 79 | Jah |
| Taimekasvatuse abitegevused | 01611 | 10 622 | 21 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Sotsiaalmaks | 281 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 281 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 281 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 17.06.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 641 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 30.01.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 280 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 27.01.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 727 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 921 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 09.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 6 804 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 13.03.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 656 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 01.03.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 797 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 20.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 8 764 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 18.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 181 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |