FIRST PHARMA OÜ on asutatud 2010. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük.
Ettevõtte juhid on Ain Kaljurand ja Lauri Leemet. Omanike hulgas on Ain Kaljurand, Lauri Leemet, PHARMA TRADE OÜ.
FIRST PHARMA OÜ teenis 2025 aastal 4,88 miljoni eurose müügitulu juures 227 021 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Ain Kaljurand (62) | |
| Lauri Leemet (51) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Ain Kaljurand | 16.08.2023 | 863 € | Ainuomand | |
| Lauri Leemet | 16.08.2023 | 863 € | Ainuomand | |
| PHARMA TRADE OÜ | 16.08.2023 | 863 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4,88 mln | 5,61 mln | 5,24 mln | 5,14 mln | 4,24 mln | 4,6 mln | 3,11 mln | 2,41 mln | 3,38 mln | 3,01 mln | ||
| Ärikasum | 227 021 | 308 096 | 314 371 | 231 293 | 151 296 | 164 224 | 53 692 | 37 385 | 157 915 | 3 539 | ||
| Töötajad | 9 | 9 | 7 | 7 | 7 | 6 | 5 | 5 | 4 | 4 | ||
| Varad | 957 568 | 853 586 | 914 992 | 834 724 | 707 779 | 627 317 | 464 818 | 551 646 | 497 656 | 437 440 | ||
| Kokku omakapital | 226 253 | 229 490 | 256 049 | 180 698 | 147 378 | 136 790 | 104 765 | 112 037 | 146 008 | 121 151 | ||
| Ärirentaablus % | 5 | 6 | 5 | 4 | 4 | 2 | 2 | 5 | 0 | 0 | ||
| Tööjõukulud | 458 549 | 448 498 | 290 771 | 270 007 | 244 987 | 286 277 | 174 914 | 171 105 | 151 283 | 146 591 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 3 104 | 2 587 | 2 402 | 2 180 | 2 972 | 2 179 | 2 131 | 2 356 | 2 282 | 1 819 | ||
| Käibevara | 939 893 | 837 778 | 886 964 | 794 476 | 655 311 | 618 637 | 464 818 | 551 646 | 497 656 | 437 440 | ||
| Põhivara | 17 675 | 15 808 | 28 028 | 40 248 | 52 468 | 8 680 | 13 725 | |||||
| Kohustused | 731 315 | 624 096 | 658 943 | 654 026 | 560 401 | 490 527 | 360 053 | 439 609 | 351 648 | 316 289 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 191 635 | 270 021 | 286 542 | 213 651 | 133 154 | 148 186 | 37 733 | 26 029 | 148 805 | −762 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük | 46461 | 5,61 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 25.02.2026 | VILJANDI HAIGLA SA | 688 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 25.02.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 1 858 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 17.02.2026 | VILJANDI HAIGLA SA | 315 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 30.01.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 365 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 29.01.2026 | TERVISEKASSA | 9 232 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 29.01.2026 | TARTU KIIRABI SA | 1 068 eurot | MAJANDAMISKULUD Parameditsiiniteenused |
| 29.01.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 1 098 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 28.01.2026 | PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA | 7 306 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 28.01.2026 | TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM SA | 128 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 27.01.2026 | IDA-VIRU KESKHAIGLA SA | 336 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 2022 | 2021 | |
|---|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 1462-1463 | 587 |
| Gaselli TOP | 328 | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| firstpharma.ee | registreeritud | 24.09.2010 | Jah |