PEREARST MONIKA HÕIM OÜ on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on üldarstiabi.
Ettevõtte juht on Monika Wessels. Omanik on Monika Wessels.
PEREARST MONIKA HÕIM OÜ teenis 2025 aastal 302 074 eurose müügitulu juures 46 453 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Monika Wessels (51) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Monika Wessels | 28.08.2026 | 2 556 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 302 074 | 310 558 | 291 121 | 250 720 | 210 807 | 188 485 | 133 835 | 123 483 | 103 647 | 97 581 | |
| Ärikasum | 46 453 | 76 961 | 70 149 | 59 710 | 40 777 | 45 268 | 29 354 | 22 523 | 27 131 | 25 297 | |
| Töötajad | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | |
| Varad | 117 055 | 138 577 | 114 841 | 83 119 | 80 599 | 80 214 | 60 709 | 52 708 | 45 249 | 38 981 | |
| Kokku omakapital | 91 898 | 116 703 | 82 663 | 62 519 | 56 453 | 65 674 | 51 654 | 42 251 | 37 849 | 28 953 | |
| Ärirentaablus % | 25 | 24 | 24 | 19 | 24 | 22 | 18 | 26 | 26 | -3 | |
| Tööjõukulud | 133 859 | 122 303 | 107 383 | 111 323 | 107 176 | 90 759 | 59 736 | 53 180 | 30 771 | 23 669 | |
| Keskmine kuutöötasu | 2 539 | 3 344 | 3 467 | 2 225 | 1 884 | 1 860 | 1 656 | 958 | 737 | 1 746 | |
| Käibevara | 114 169 | 131 882 | 104 186 | 70 953 | 69 716 | 65 274 | 42 724 | 47 606 | 38 594 | 29 210 | |
| Põhivara | 2 886 | 6 695 | 10 655 | 12 166 | 10 883 | 14 940 | 17 985 | 5 102 | 6 655 | 9 771 | |
| Kohustused | 25 157 | 21 874 | 32 178 | 20 600 | 24 146 | 14 540 | 9 055 | 10 457 | 7 400 | 10 028 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 50 195 | 79 050 | 70 156 | 59 715 | 40 783 | 45 273 | 29 357 | 22 527 | 27 020 | 25 136 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Üldarstiabi | 86211 | 310 558 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 20.01.2026 | TERVISEKASSA | 7 559 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 19.01.2026 | TERVISEKASSA | 862 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 09.01.2026 | TERVISEKASSA | 18 146 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 08.01.2026 | TERVISEKASSA | 600 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.11.2025 | TERVISEKASSA | 8 050 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 07.11.2025 | TERVISEKASSA | 16 735 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.10.2025 | TERVISEKASSA | 7 768 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 14.10.2025 | TERVISEKASSA | 3 208 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 07.10.2025 | TERVISEKASSA | 16 732 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 22.09.2025 | TERVISEKASSA | 10 250 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 2025 | 2022 | |
|---|---|---|
| Põlvamaa TOP | 55 | - |
| Gaselli TOP | - | 830 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| moostearst.ee | registreeritud | 03.07.2019 | Jah |