DEPILÉ OÜ on asutatud 1997. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on parfüümide ja kosmeetika hulgimüük.
Ettevõtte juhid on Mairi Leppmets ja Tõnu Leppmets. Omanike hulgas on Mairi Leppmets, Tõnu Leppmets.
DEPILÉ OÜ teenis 2025 aastal 1,35 miljoni eurose müügitulu juures 110 489 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Mairi Leppmets (55) | |
| Tõnu Leppmets (60) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Mairi Leppmets | 27.08.2025 | 15 345 € | Ühisomand | |
| Tõnu Leppmets | 27.08.2025 | 15 345 € | Ühisomand |
DEPILÉ OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Jae- ja hulgimüük, Toidu- ja esmatarbekaupade müük konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,35 mln | 1,39 mln | 1,56 mln | 1,44 mln | 1,32 mln | 1,25 mln | 1,5 mln | 1,48 mln | 1,53 mln | 1,6 mln | |
| Ärikasum | 110 489 | 123 284 | 195 654 | 77 185 | −454 734 | 188 122 | 178 694 | 182 438 | 241 448 | 252 657 | |
| Töötajad | 11 | 12 | 12 | 12 | 13 | 12 | 14 | 14 | 12 | 11 | |
| Varad | 1,65 mln | 2,29 mln | 2,19 mln | 1,95 mln | 1,9 mln | 2,54 mln | 2,5 mln | 2,48 mln | 2,3 mln | 2,61 mln | |
| Kokku omakapital | 1,48 mln | 2,19 mln | 2,03 mln | 1,82 mln | 1,74 mln | 2,4 mln | 2,34 mln | 2,34 mln | 2,16 mln | 2,3 mln | |
| Ärirentaablus % | 9 | 13 | 5 | -34 | 15 | 12 | 12 | 16 | 16 | 15 | |
| Tööjõukulud | 292 389 | 285 547 | 269 294 | 273 780 | 291 833 | 240 203 | 254 087 | 246 944 | 244 986 | 248 766 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 482 | 1 398 | 1 421 | 1 398 | 1 247 | 1 130 | 1 099 | 1 272 | 856 | ||
| Käibevara | 1,59 mln | 2,16 mln | 2,05 mln | 1,9 mln | 1,74 mln | 1,8 mln | 1,83 mln | 1,77 mln | 1,56 mln | 1,73 mln | |
| Põhivara | 60 424 | 136 104 | 134 823 | 51 294 | 159 895 | 743 235 | 674 779 | 701 445 | 734 929 | 872 879 | |
| Kohustused | 170 845 | 101 411 | 156 540 | 124 354 | 167 679 | 140 405 | 165 129 | 132 538 | 135 953 | 307 811 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 148 750 | 158 705 | 207 560 | 87 890 | −443 867 | 184 096 | 184 138 | 182 304 | 237 135 | 246 328 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 46451 | 1,36 mln | 98 | Jah |
| Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 46649 | 29 079 | 2 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 23.01.2026 | LÕUNA-EESTI HAIGLA AS | 144 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 20.01.2026 | TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 708 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 15.01.2026 | TARTU HOOLDEKODU | 195 eurot | MAJANDAMISKULUD Väljaspool kodu osutatav üldhooldusteenus |
| 09.01.2026 | KURESSAARE HAIGLA SA | 729 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 05.01.2026 | PÄRNU HARIDUSKESKUS | 250 eurot | MAJANDAMISKULUD Täiskasvanute täienduskoolitus |
| 05.01.2026 | "PÕLVA HAIGLA" AS | 103 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 24.11.2025 | PÄRNU HAIGLA SA | 324 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 20.11.2025 | TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM SA | 264 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 18.11.2025 | VALGA HAIGLA AS | 218 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 17.11.2025 | TALLINNA TEENINDUSKOOL | 360 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 2009 | 2007 | 2006 | 2005 | |
|---|---|---|---|---|
| Gaselli TOP | 2026 | 319 | 102 | 287 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| alessandro.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| alfaparf.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| depile.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| tervisilu.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |