TANDRA OÜ on asutatud 2008. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, põhitegevusala on kinnisvarateenuste vahendusteenus.
Ettevõtte juhid on Tanel Samuel ja Aleksandra Samuel. Omanike hulgas on Tanel Samuel, Aleksandra Samuel.
TANDRA OÜ teenis 2025 aastal 180 324 eurose müügitulu juures 15 314 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tanel Samuel (45) | |
| Aleksandra Samuel (45) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tanel Samuel | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand | |
| Aleksandra Samuel | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| LAANESERVA RESIDENCES OÜ | 01.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| N174 ARENDUS OÜ | 11.06.2025 | 250 € | Ainuomand | |
| CAPITAL MILL OÜ | 23.11.2024 | 3 250 € | Ainuomand | |
| KAUPMEHE TREILER OÜ | 22.09.2025 | 100 € | Ainuomand | |
| ESIMENE ARENDUS OÜ | 16.08.2023 | 877 € | Ainuomand | |
| KUUS VILJA OÜ | 18.06.2025 | 10 € | Ainuomand | |
| LOODEPARK OÜ | 27.06.2024 | 625 € | Ainuomand | |
| LAANELINNU RESIDENCES OÜ | 02.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| LAANESERVA 2 OÜ | 18.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| ARUKÜLA TEE 61 OÜ | 02.09.2023 | 833 € | Ainuomand | |
| CM FINANCE OÜ | 01.09.2023 | 812 € | Ainuomand | |
| TISKRE ARENDUS OÜ | 16.08.2023 | 875 € | Ainuomand | |
| R1-TEHNOPARK OÜ | 01.09.2023 | 500 € | Ainuomand | |
| PAEPARGI 57 OÜ | 02.09.2023 | 10 € | Ainuomand | |
| POWERSONIC OÜ | 16.04.2025 | 833 € | Ainuomand | |
| KUREKIVI 22 OÜ | 12.03.2024 | 1 250 € | Ainuomand | |
| KAUPMEHE ARENDUS OÜ | 01.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| CM CAPITAL OÜ | 01.09.2023 | 1 688 € | Ainuomand | |
| TONDIRABA UJULA OÜ | 20.11.2023 | 1 278 € | Ainuomand | |
| AQUATAPA OÜ | 21.11.2024 | 1 000 € | Ainuomand | |
| VÄGEVA 2 OÜ | 13.03.2025 | 1 250 € | Ainuomand | |
| LUISE 13 OÜ | 02.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| PALUSALU 2 OÜ | 20.01.2026 | 100 € | Ainuomand | |
| AVALONPLAZA OÜ | 01.09.2023 | 113 € | Ainuomand | |
| SKYON RESTO OÜ | 02.09.2023 | 625 € | Ainuomand | |
| R5 PROPERTY OÜ | 02.09.2023 | 510 € | Ainuomand | |
| CM TREASURY OÜ | 20.03.2024 | 1 350 € | Ainuomand | |
| PALUSALU INVEST 3 OÜ | 15.06.2026 | 1 000 € | Ainuomand | |
| CM SPA OÜ | 12.08.2025 | 500 € | Ainuomand | |
| RUMION HOLDING OÜ | 21.10.2025 | 975 € | Ainuomand | |
| RUMION OÜ | 26.09.2025 | 293 € | Ainuomand | |
| KOLMAS ARENDUS OÜ | 01.09.2023 | 850 € | Ainuomand | |
| TEINE ARENDUS OÜ | 02.09.2023 | 1 000 € | Ainuomand | |
| TIDEWAY OÜ | 31.07.2026 | 18 € | Ainuomand | |
| CM RAPLA OÜ | 14.09.2026 | 1 275 € | Ainuomand | |
| TÖÖSTUSE KINNISVARA OÜ | 05.10.2026 | 812 € | Ainuomand | |
| GAINCAP OÜ | 01.09.2023 | 1 500 € | Ainuomand | |
| KUREKIVI ARENDUS OÜ | 16.09.2026 | 1 500 € | Ainuomand | |
| HIIU NAIMA OÜ | 02.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand |
TANDRA OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Kinnisvarahaldus, Kinnisvara korrashoid konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 180 324 | 156 347 | 205 651 | 207 000 | 375 797 | 349 735 | 490 233 | 321 965 | 318 300 | 188 685 | |
| Ärikasum | 15 314 | −5 494 | −23 093 | −43 103 | 46 997 | 80 624 | 24 261 | 9 047 | 115 635 | 5 991 | |
| Töötajad | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | |
| Varad | 13,92 mln | 12,23 mln | 9,23 mln | 5,34 mln | 4,51 mln | 3,26 mln | 2,85 mln | 1,42 mln | 1,46 mln | 492 509 | |
| Kokku omakapital | 6,01 mln | 4,48 mln | 3,89 mln | 3,02 mln | 2,47 mln | 1,37 mln | 971 623 | 338 189 | 478 383 | 211 570 | |
| Ärirentaablus % | -4 | -11 | -21 | 13 | 23 | 5 | 3 | 36 | 3 | 20 | |
| Tööjõukulud | 10 501 | 10 501 | 10 501 | 10 760 | 41 746 | 41 746 | 41 746 | 41 746 | 40 759 | 36 723 | |
| Keskmine kuutöötasu | 654 | 654 | 670 | 1 300 | 1 300 | 1 300 | 1 300 | 1 269 | 1 144 | 1 280 | |
| Käibevara | 3,32 mln | 158 395 | 529 369 | 314 102 | 427 647 | 392 914 | 659 312 | 775 786 | 799 731 | 226 214 | |
| Põhivara | 10,61 mln | 12,07 mln | 8,7 mln | 5,03 mln | 4,08 mln | 2,87 mln | 2,19 mln | 639 962 | 655 719 | 266 295 | |
| Kohustused | 7,92 mln | 7,74 mln | 5,34 mln | 2,32 mln | 2,04 mln | 1,89 mln | 1,88 mln | 1,08 mln | 977 067 | 280 939 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1,54 mln | 611 426 | 887 025 | 568 347 | 1,1 mln | 1,13 mln | 757 854 | 9 047 | 115 635 | 5 991 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 68311 | 130 156 | 83 | Jah |
| Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 6832 | 26 191 | 17 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 18.04.2024 | TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MTÜ | 800 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |