KIVI CLIMBING OÜ on asutatud 2020. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris meelelahutus ja vabaaeg, kaubandus, põhitegevusala on spordi- ja jõusaalide tegevus.
Ettevõtte juhid on Janne Kalervo Johannes Sievänen, Janne Matias Niemenmaa ja Shingo Asano. Omanike hulgas on Aguila Capital Oy, Easy Access Oy, ESTONIAN TOURISM DATA OÜ, Antonina Babicheva, Jakko Valgi.
KIVI CLIMBING OÜ teenis 2025 aastal 325 980 eurose müügitulu juures −56 664 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Janne Kalervo Johannes Sievänen (48) | |
| Shingo Asano (39) | |
| Janne Matias Niemenmaa (48) | |
| Antonina Babicheva (37) | |
| Jakko Valgi (44) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Aguila Capital Oy | 02.09.2023 | 800 € | Ainuomand | |
| Easy Access Oy | 02.09.2023 | 800 € | Ainuomand | |
| ESTONIAN TOURISM DATA OÜ | 02.09.2023 | 650 € | Ainuomand | |
| Antonina Babicheva | 02.09.2023 | 150 € | Ainuomand | |
| Jakko Valgi | 02.09.2023 | 100 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 325 980 | 313 238 | 335 275 | 228 030 | 121 484 | 0 |
| Ärikasum | −56 664 | −43 868 | 11 147 | 2 375 | 3 724 | 0 |
| Töötajad | 5 | 4 | 3 | 4 | 4 | 0 |
| Varad | 181 036 | 241 145 | 283 111 | 291 614 | 271 840 | 2 500 |
| Kokku omakapital | −93 636 | −36 049 | 13 809 | 2 786 | 2 930 | 2 500 |
| Ärirentaablus % | -14 | 3 | 1 | 3 | ||
| Tööjõukulud | 66 571 | 61 660 | 41 133 | 32 872 | 11 860 | 4 |
| Keskmine kuutöötasu | 960 | 854 | 512 | 185 | ||
| Käibevara | 61 206 | 53 302 | 78 312 | 38 227 | 30 283 | 2 500 |
| Põhivara | 119 830 | 187 843 | 204 799 | 253 387 | 241 557 | 0 |
| Kohustused | 274 672 | 277 194 | 269 302 | 288 828 | 268 910 | 0 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −57 587 | −49 858 | 11 023 | −144 | 430 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Spordi- ja jõusaalide tegevus | 93131 | 280 778 | 90 | Jah |
| Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 47911 | 32 460 | 10 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 14.11.2025 | TALLINNA INGLISE KOLLEDZ | 192 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 04.11.2025 | TALLINNA TÕNISMÄE RIIGIGÜMNAASIUM | 472 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 28.05.2025 | RAHANDUSMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIAKESKUS | 210 eurot | TÖÖJÕUKULUD Muud üldised teenused |
| 19.05.2025 | TALLINNA HARIDUSAMET | 180 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 20.12.2024 | TALLINNA KESKLINNA VALITSUS | 2 440 eurot | MAJANDAMISKULUD Vaba aja üritused |
| 19.12.2024 | TALLINNA TÕNISMÄE RIIGIGÜMNAASIUM | 280 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldkeskhariduse õpetajate tööjõukulud |
| 04.07.2024 | KAITSEVÄGI | 255 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 27.05.2024 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 1 800 eurot | MAJANDAMISKULUD Vaba aja üritused |
| 27.05.2024 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 396 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Vaba aja üritused |
| 23.04.2024 | KAITSEVÄGI | 186 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| kiviholds.ee | registreeritud | 09.02.2025 | Jah |