NORD GARLIC OÜ on asutatud 2007. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris põllumajandus, metsamajandus, põhitegevusala on köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus.
Ettevõtte juht on Andrus Soidik. Omanik on Andrus Soidik.
NORD GARLIC OÜ teenis 2025 aastal 514 407 eurose müügitulu juures −309 360 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 on ettevõttel 20 749 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Andrus Soidik (50) | |
| Anne Tammer (58) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Andrus Soidik | 02.09.2023 | 2 556 € | Ainuomand |
NORD GARLIC OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Põllumajandus, Taime- ja loomakasvatus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 514 407 | 564 996 | 458 170 | 525 449 | 577 336 | 504 417 | 358 540 | 288 503 | 255 383 | 253 228 | |
| Ärikasum | −309 360 | 48 960 | 142 128 | 332 857 | 41 394 | 88 181 | 70 489 | −163 466 | −128 789 | 92 911 | |
| Töötajad | 10 | 12 | 11 | 10 | 10 | 7 | 7 | 8 | 8 | 6 | |
| Varad | 780 226 | 1,03 mln | 1,03 mln | 936 362 | 831 528 | 857 856 | 919 927 | 913 741 | 1,06 mln | 1,22 mln | |
| Kokku omakapital | 195 487 | 530 421 | 507 283 | 387 689 | 84 045 | 75 738 | 6 208 | −39 697 | 151 156 | 310 686 | |
| Ärirentaablus % | 9 | 31 | 63 | 7 | 17 | 20 | -57 | -50 | 37 | 31 | |
| Tööjõukulud | 142 910 | 143 975 | 148 576 | 133 287 | 119 301 | 120 673 | 108 418 | 88 124 | 100 313 | 73 189 | |
| Keskmine kuutöötasu | 747 | 841 | 830 | 743 | 1 074 | 965 | 686 | 781 | 760 | ||
| Käibevara | 644 669 | 796 414 | 760 034 | 616 284 | 476 017 | 519 079 | 423 788 | 359 696 | 431 005 | 600 356 | |
| Põhivara | 135 557 | 229 720 | 266 135 | 320 078 | 355 511 | 338 777 | 496 139 | 554 045 | 625 713 | 619 210 | |
| Kohustused | 584 739 | 495 713 | 518 886 | 548 673 | 747 483 | 782 118 | 913 719 | 953 438 | 905 562 | 908 880 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −334 934 | 23 138 | 119 594 | 303 644 | 8 307 | 69 530 | 45 905 | −190 853 | −162 909 | 71 681 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 01131 | 564 996 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Töötuskindlustusmakse | 481 € | 312 € | 0 € |
| Kogumispensionimakse | 25 € | 0 € | 0 € |
| Maamaks | 141 € | 141 € | 0 € |
| Intress | 433 € | 433 € | 0 € |
| Käibemaks | 7 726 € | 5 700 € | 0 € |
| Erijuhtude tulumaks | 7 € | 0 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 9 112 € | 6 553 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 2 826 € | 1 928 € | 0 € |
| Kokku | 20 749 € | 15 066 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 24.04.2025 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 2 931 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 11.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 692 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 10.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 698 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 09.12.2024 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 206 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 18.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 4 188 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 14.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 687 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 13.12.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 207 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 25.10.2023 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 1 946 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 23.12.2022 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 8 208 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 12.12.2022 | PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET | 3 981 eurot | MUUD TOETUSED Põllumajandus |
| 2025 | |
|---|---|
| Jõgevamaa TOP | 125 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| ansoi-backup.ee | registreeritud | 10.09.2019 | Jah |