MY FITNESS AS on asutatud 2006. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris meelelahutus ja vabaaeg, reklaamindus, kaubandus, kinnisvara, teenus, põhitegevusala on spordi- ja jõusaalide tegevus.
Ettevõtte juhid on Erkki Torn, Tiina Matikainen ja Piret Kotka. Omanike hulgas on CITIBANK (LONDON) / DNB S/A CLIENT ACCOUNT PRIVATE PERSONS, SEB AB LUX BRANCH - IPB CLIENTS, ENTACOM OÜ, TREBICOM OÜ, RELAXOR OÜ.
MY FITNESS AS teenis 2024 aastal 59,13 miljoni eurose müügitulu juures 12,70 miljonit eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Erkki Torn (49) | |
| Tiina Matikainen (48) | |
| Piret Kotka (47) | |
| Armin Kõomägi (57) | |
| Sven Mansberg (55) | |
| Indrek Prants (55) | |
| Jens Schrøder (65) | |
| Lars Henning Brammer (56) | |
| Philipp Hassemer (34) | |
| Andris Jegers (56) | |
| Mati Nõmmiste (69) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| CITIBANK (LONDON) / DNB S/A CLIENT ACCOUNT PRIVATE PERSONS | 21.10.2026 | 338 685 € | Ainuomand | |
| SEB AB LUX BRANCH - IPB CLIENTS | 02.10.2023 | 187 597 € | Ainuomand | |
| ENTACOM OÜ | 28.09.2023 | 160 810 € | Ainuomand | |
| TREBICOM OÜ | 29.09.2023 | 160 810 € | Ainuomand | |
| RELAXOR OÜ | 02.10.2023 | 160 810 € | Ainuomand | |
| Navision Alternative Investments AS | 26.10.2023 | 141 991 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| GYM EESTI OÜ | 16.08.2023 | 3 000 € | Ainuomand |
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 59,13 mln | 48,91 mln | 37,84 mln | 18,93 mln | 24,86 mln | 26,29 mln | 22,49 mln | 17,42 mln | 14,03 mln | 7,99 mln | |
| Ärikasum | 12,7 mln | 10,32 mln | 2,97 mln | −4 mln | −1,21 mln | 2,71 mln | 1,77 mln | 1,79 mln | 2,01 mln | 1,39 mln | |
| Töötajad | 253 | 239 | 224 | 181 | 229 | 240 | 213 | 168 | 133 | 145 | |
| Varad | 137,22 mln | 101,26 mln | 93,4 mln | 91,31 mln | 80,27 mln | 55,69 mln | 23,12 mln | 20,62 mln | 13,17 mln | 9,21 mln | |
| Kokku omakapital | 16,62 mln | 9,68 mln | 4,94 mln | 4,79 mln | 10,7 mln | 13,38 mln | 9,38 mln | 7,88 mln | 6,26 mln | 5,27 mln | |
| Ärirentaablus % | 21 | 21 | 8 | -21 | -5 | 10 | 8 | 10 | 14 | 17 | |
| Tööjõukulud | 10,44 mln | 8,57 mln | 7,4 mln | 6,04 mln | 6,22 mln | 6,19 mln | 5,66 mln | 4,4 mln | 3,49 mln | 1,13 mln | |
| Keskmine kuutöötasu | 2 569 | 2 234 | 2 058 | 2 079 | 1 692 | 1 606 | 1 655 | 1 631 | 1 634 | 1 214 | |
| Käibevara | 1,56 mln | 1,48 mln | 1,33 mln | 1,45 mln | 1,24 mln | 871 660 | 1,07 mln | 2,16 mln | 1,09 mln | 164 105 | |
| Põhivara | 135,65 mln | 99,79 mln | 92,08 mln | 89,85 mln | 79,04 mln | 54,81 mln | 22,04 mln | 18,45 mln | 12,08 mln | 4,65 mln | |
| Kohustused | 120,6 mln | 91,58 mln | 88,47 mln | 86,52 mln | 69,57 mln | 42,31 mln | 13,73 mln | 12,73 mln | 6,91 mln | 2,02 mln | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 7,23 mln | 6,61 mln | 347 775 | −6,22 mln | −2,71 mln | 1,58 mln | 1,46 mln | 1,59 mln | 1,9 mln | 595 916 | |
| Dividendid | 0 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Spordi- ja jõusaalide tegevus | 93131 | 18,67 mln | 94 | Jah |
| Muu spetsialiseerimata jaemüük | 47121 | 713 931 | 4 | Ei |
| Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 96231 | 252 803 | 1 | Ei |
| Reklaami vahendamine meedias | 73121 | 106 932 | 1 | Ei |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 37 220 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 29.01.2026 | KAITSEVÄGI | 201 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 28.01.2026 | KAITSEVÄGI | 240 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 28.01.2026 | KAITSEVÄGI | 20 eurot | TÖÖJÕUKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 22.01.2026 | TALLINNA LASTE TURVAKESKUS | 271 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu perekondade ja laste sotsiaalne kaitse |
| 22.01.2026 | TALLINNA LASTEAED SÜDAMEKE | 180 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 20.01.2026 | EESTI TÖÖTUKASSA | 297 eurot | MUUD TOETUSED Töötute sotsiaalne kaitse |
| 16.01.2026 | SPORDIKOOLITUSE JA -TEABE SA | 2 754 eurot | MUUD TOETUSED Sport |
| 15.01.2026 | TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL | 200 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 12.01.2026 | VABARIIGI PRESIDENDI KANTSELEI | 167 eurot | MAJANDAMISKULUD Keskvalituse täidesaatvad ja seadusandlikud organid |
| 12.01.2026 | KAITSEVÄGI | 321 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | 53 | 41 | 396 | 149 | 209 | 248 | - | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | 674 | 742 | 481 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| cityfitness.ee | registreeritud | 14.10.2014 | Jah |
| coralclub.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| fitnessacademy.ee | registreeritud | 28.04.2020 | Jah |
| football-factory.ee | registreeritud | 18.02.2016 | Jah |
| footballfactory.ee | registreeritud | 18.02.2016 | Jah |
| gymday.ee | registreeritud | 21.06.2023 | Jah |
| gymeesti.ee | registreeritud | 21.08.2017 | Jah |
| gymgym.ee | registreeritud | 30.11.2017 | Jah |
| gymplus.ee | registreeritud | 05.10.2020 | Jah |
| gympluss.ee | registreeritud | 05.10.2020 | Jah |