HORECA SERVICE OÜ on asutatud 2002. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris veondus ja laondus, kaubandus, põhitegevusala on spetsialiseerimata hulgikaubandus.
Ettevõtte juhid on Raul Vaet ja Reimo Leol. Omanike hulgas on LEOL CAPITAL OÜ, JRV INVESTEERINGUD OÜ.
HORECA SERVICE OÜ teenis 2025 aastal 24,01 miljoni eurose müügitulu juures 202 779 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Raul Vaet (53) | |
| Reimo Leol (49) | |
| Ilmar Tälli (54) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| LEOL CAPITAL OÜ | 01.09.2023 | 10 735 € | Ainuomand | |
| JRV INVESTEERINGUD OÜ | 01.09.2023 | 8 588 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24,01 mln | 25,22 mln | 26,69 mln | 26,58 mln | 17,91 mln | 14,33 mln | 17 mln | 13,28 mln | 10,9 mln | 10,09 mln | ||
| Ärikasum | 202 779 | 256 012 | −56 348 | 120 229 | 11 992 | 99 681 | 335 203 | −136 496 | −96 170 | −41 455 | ||
| Töötajad | 76 | 81 | 110 | 119 | 100 | 99 | 71 | 55 | 38 | 36 | ||
| Varad | 2,9 mln | 2,77 mln | 2,95 mln | 3,53 mln | 3,24 mln | 2,24 mln | 2 mln | 1,58 mln | 1,13 mln | 1,27 mln | ||
| Kokku omakapital | 212 323 | 158 392 | 136 335 | 386 620 | 445 381 | 454 580 | 353 774 | 37 838 | 169 607 | 345 336 | ||
| Ärirentaablus % | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | -1 | -1 | 0 | 2 | ||
| Tööjõukulud | 2,17 mln | 2,24 mln | 2,64 mln | 2,75 mln | 2,11 mln | 1,54 mln | 1,53 mln | 1,21 mln | 830 908 | 777 643 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 1 719 | 1 497 | 1 440 | 1 313 | 970 | 1 340 | 1 370 | 1 362 | 1 345 | |||
| Käibevara | 2,72 mln | 2,48 mln | 2,49 mln | 2,89 mln | 2,54 mln | 1,57 mln | 1,77 mln | 1,45 mln | 1,09 mln | 1,18 mln | ||
| Põhivara | 186 635 | 288 828 | 450 971 | 638 118 | 707 261 | 669 671 | 230 374 | 136 128 | 47 181 | 90 981 | ||
| Kohustused | 2,69 mln | 2,61 mln | 2,81 mln | 3,14 mln | 2,8 mln | 1,79 mln | 1,64 mln | 1,54 mln | 964 829 | 922 915 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 184 700 | 239 892 | −64 907 | 119 524 | 10 801 | 100 799 | 338 372 | −131 733 | −88 229 | −118 802 | ||
| Dividendid | 102 000 | 181 500 | 152 000 | 143 000 | 0 | 168 397 | 28 500 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 46901 | 25,2 mln | 100 | Jah |
| Kaubavedu maanteel | 49411 | 25 660 | 0 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 27.02.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 425 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 25.02.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 684 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 23.02.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 125 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 20.02.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 782 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 18.02.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 456 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 17.02.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 466 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 16.02.2026 | EESTI VABAÕHUMUUSEUM SA | 113 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 16.02.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 416 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 13.02.2026 | EESTI VABAÕHUMUUSEUM SA | 116 eurot | MAJANDAMISKULUD Muuseumid |
| 13.02.2026 | PÄRNU HAIGLA SA | 287 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ekspordi TOP | 695 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | 753 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Hulgikaubanduse TOP | 91 | 108 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 51 | 23 |
| Pärnumaa TOP | - | 98 | 79 | 87-88 | 86 | 7 | 102 | 85 | 83 | 36 | 73 | 60 | 37 | 29 | 5 | - | 11 | - |
| Gaselli TOP | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 937 | 1626 | 1656 | 11 | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| horeca-service.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| horecalogistics.ee | registreeritud | 12.11.2020 | Jah |
| horecaservice.ee | registreeritud | 02.09.2010 | Jah |