REIEN OÜ on asutatud 2019. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on elamute ja mitteeluhoonete ehitus.
Ettevõtte juhid on Janek Mesila ja Taavi Reimal. Omanike hulgas on Janek Mesila, Taavi Reimal.
REIEN OÜ teenis 2025 aastal 345 912 eurose müügitulu juures 69 506 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 on ettevõttel 5 903 eurone maksuvõlg. Esitamata on käibemaksudeklaratsioon (KMD).
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Janek Mesila (45) | |
| Taavi Reimal (37) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Janek Mesila | 02.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand | |
| Taavi Reimal | 02.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 345 912 | 162 652 | 188 745 | 97 035 | 5 000 | 0 |
| Ärikasum | 69 506 | 1 247 | −18 671 | 66 351 | 4 608 | 0 |
| Töötajad | 8 | 5 | 5 | 2 | 0 | |
| Varad | 130 074 | 68 872 | 69 026 | 82 471 | 4 608 | 0 |
| Kokku omakapital | 122 489 | 53 083 | 52 290 | 70 959 | 4 608 | 0 |
| Ärirentaablus % | 1 | -10 | 68 | 92 | ||
| Tööjõukulud | 83 772 | 39 069 | 68 795 | 2 642 | 0 | |
| Keskmine kuutöötasu | 487 | 857 | 82 | |||
| Käibevara | 104 529 | 58 220 | 56 357 | 79 415 | 4 608 | 0 |
| Põhivara | 25 545 | 10 652 | 12 669 | 3 056 | 0 | |
| Kohustused | 7 585 | 15 789 | 16 736 | 11 512 | 0 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 69 406 | 793 | −18 669 | 66 351 | 4 608 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 162 652 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Erijuhtude tulumaks | 33 € | 33 € | 0 € |
| Intress | 369 € | 369 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 162 € | 162 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 4 359 € | 4 359 € | 0 € |
| Käibemaks | 54 € | 54 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 926 € | 926 € | 0 € |
| Kokku | 5 903 € | 5 903 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 16.01.2026 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 8 597 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu puuetega inimeste sotsiaalne kaitse |
| 28.11.2025 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 4 502 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
| 25.11.2025 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 1 789 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 14.11.2025 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 31 869 eurot | PÕHIVARA Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 06.11.2025 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 20 803 eurot | MAJANDAMISKULUD Vaba aja üritused |
| 15.10.2025 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 4 272 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 14.10.2025 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 32 923 eurot | PÕHIVARA Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 30.09.2025 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 1 545 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu haridus, sh hariduse haldus |
| 30.09.2025 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 4 090 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 12.09.2025 | SAAREMAA VALLAVALITSUS | 135 eurot | MAJANDAMISKULUD Sport |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| reien.ee | registreeritud | 15.08.2022 | Jah |
| saareabimees.ee | registreeritud | 04.12.2023 | Jah |