BDO ESTONIA PAYROLL & ACCOUNTING OÜ on asutatud 2019. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris finants, konsultatsioonid, põhitegevusala on raamatupidamine, maksualane nõustamine.
Ettevõtte juhid on Terje Kaasik, Katrin Rehemägi, Karoliina Treter ja Sulev Luiga. Omanike hulgas on BDO EESTI OÜ, Ele Eding, Maarika Heinsalu, Taili Järva, Terje Kaasik.
BDO ESTONIA PAYROLL & ACCOUNTING OÜ teenis 2025 aastal 1,94 miljoni eurose müügitulu juures 19 370 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Sulev Luiga (55) | |
| Terje Kaasik (39) | |
| Katrin Rehemägi (55) | |
| Karoliina Treter (39) | |
| Ele Eding (42) | |
| Maarika Heinsalu (41) | |
| Taili Järva (39) | |
| Jane Orul (39) | |
| Gerli Otto (41) | |
| Keit Reinsalu (34) | |
| Mari Stamberg (45) | |
| Angela Kiho (28) | |
| Annika Laanes (47) | |
| Kätlin Sinik (35) | |
| Sven Siling (51) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| BDO EESTI OÜ | 07.08.2026 | 12 000 € | Ainuomand | |
| Ele Eding | 07.08.2026 | 1 500 € | Ühisomand | |
| Maarika Heinsalu | 07.08.2026 | 1 500 € | Ühisomand | |
| Taili Järva | 07.08.2026 | 1 500 € | Ühisomand | |
| Terje Kaasik | 07.08.2026 | 1 500 € | Ühisomand | |
| Jane Orul | 07.08.2026 | 1 500 € | Ühisomand | |
| Gerli Otto | 07.08.2026 | 1 500 € | Ühisomand | |
| Katrin Rehemägi | 07.08.2026 | 1 500 € | Ühisomand | |
| Keit Reinsalu | 07.08.2026 | 1 500 € | Ühisomand | |
| Mari Stamberg | 07.08.2026 | 1 500 € | Ühisomand | |
| Karoliina Treter | 07.08.2026 | 1 500 € | Ühisomand | |
| Angela Kiho | 07.08.2026 | 1 500 € | Ühisomand | |
| Annika Laanes | 07.08.2026 | 1 500 € | Ühisomand | |
| Kätlin Sinik | 07.08.2026 | 1 500 € | Ühisomand | |
| BDO EESTI OÜ | 07.08.2026 | 1 500 € | Ühisomand |
BDO ESTONIA PAYROLL & ACCOUNTING OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Raamatupidamisbürood konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,94 mln | 2 mln | 1,92 mln | 1,49 mln | 513 892 | 371 002 | 124 693 | 0 |
| Ärikasum | 19 370 | 154 563 | 90 717 | 188 346 | 41 379 | 8 689 | 10 492 | 0 |
| Töötajad | 26 | 27 | 28 | 19 | 3 | 2 | 2 | 0 |
| Varad | 407 326 | 449 572 | 415 512 | 530 230 | 136 257 | 138 492 | 44 772 | 2 500 |
| Kokku omakapital | 34 506 | 160 259 | 93 233 | 122 142 | 43 885 | 11 189 | 12 992 | 2 500 |
| Ärirentaablus % | 1 | 8 | 5 | 13 | 8 | 2 | 8 | |
| Tööjõukulud | 1,21 mln | 1,21 mln | 1,25 mln | 861 938 | 134 415 | 127 957 | 98 875 | 0 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 894 | 2 784 | 2 777 | 2 825 | 2 791 | 3 985 | 3 079 | |
| Käibevara | 407 326 | 449 572 | 415 512 | 530 230 | 136 257 | 138 492 | 44 772 | 2 500 |
| Kohustused | 372 820 | 289 313 | 322 279 | 408 088 | 92 372 | 127 303 | 31 780 | 0 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 21 006 | 157 759 | 90 733 | 188 351 | 41 385 | 8 689 | 10 492 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 69202 | 1,93 mln | 99 | Jah |
| Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 70201 | 14 049 | 1 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 23.01.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 1 614 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 22.01.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 1 372 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 14.01.2026 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 658 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 13.01.2026 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 305 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 13.01.2026 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 305 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 09.01.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 447 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 06.01.2026 | TARTU ÜLIKOOL | 508 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 18.11.2025 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 302 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 18.11.2025 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 307 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 14.11.2025 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 658 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus hariduses |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Raamatupidamisfirmade TOP | 15 | 26 | 4 | - |
| Gaselli TOP | 337 | 116 | - | - |
| Parimate palgamaksjate TOP | - | - | - | 476-478 |