M-EVENT OÜ on asutatud 2018. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, kinnisvara, meelelahutus ja vabaaeg, põhitegevusala on hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus.
Ettevõtte juhid on Mari-Liis Mäe ja Markko Mäe. Omanike hulgas on Markko Mäe, Mari-Liis Mäe.
M-EVENT OÜ teenis 2025 aastal 287 079 eurose müügitulu juures 5 478 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 on ettevõttel 8 175 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Markko Mäe (37) | |
| Mari-Liis Mäe (34) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Markko Mäe | 30.04.2026 | 1 375 € | Ainuomand | |
| Mari-Liis Mäe | 30.04.2026 | 1 125 € | Ainuomand |
M-EVENT OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Kinnisvara korrashoid, Kinnisvarahaldus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 287 079 | 330 608 | 310 794 | 272 179 | 99 627 | 39 373 | 29 927 |
| Ärikasum | 5 478 | −21 589 | −288 | −1 430 | 1 319 | 1 693 | |
| Töötajad | 50 | 20 | 19 | 14 | 7 | 2 | 1 |
| Varad | 71 335 | 48 538 | 53 564 | 46 914 | 31 188 | 19 753 | |
| Kokku omakapital | 3 780 | −3 896 | 18 103 | 18 391 | 19 821 | 18 456 | |
| Ärirentaablus % | -7 | 0 | -1 | 1 | 4 | ||
| Tööjõukulud | 141 768 | 164 079 | 144 717 | 105 029 | 27 295 | 7 197 | |
| Keskmine kuutöötasu | 511 | 474 | 467 | 243 | 224 | ||
| Käibevara | 46 231 | 32 498 | 48 632 | 44 429 | 27 565 | 16 216 | |
| Põhivara | 25 104 | 16 040 | 4 932 | 2 485 | 3 623 | 3 537 | |
| Kohustused | 67 555 | 52 434 | 35 461 | 28 523 | 11 367 | 1 297 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 5 176 | −21 999 | −288 | −1 430 | 1 365 | 1 693 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 81221 | 281 016 | 85 | Jah |
| Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 93291 | 16 531 | 5 | Ei |
| Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 41001 | 16 530 | 5 | Ei |
| Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 43351 | 16 530 | 5 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Intress | 473 € | 473 € | 0 € |
| Töötuskindlustusmakse | 216 € | 216 € | 0 € |
| Käibemaks | 3 241 € | 3 241 € | 0 € |
| Kinnipeetud tulumaks | 493 € | 493 € | 0 € |
| Erijuhtude tulumaks | 2 € | 2 € | 0 € |
| Sotsiaalmaks | 3 751 € | 3 751 € | 0 € |
| Kokku | 8 175 € | 8 175 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 11.09.2025 | LÄÄNE-HARJU VALLAVALITSUS | 790 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 05.09.2025 | LÄÄNE-HARJU VALLAVALITSUS | 2 500 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 15.08.2025 | SAUE VALLAVALITSUS | 334 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 15.08.2025 | SAUE VALLAVALITSUS | 26 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
| 15.08.2025 | SAUE VALLAVALITSUS | 86 eurot | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 15.08.2025 | SAUE VALLAVALITSUS | 342 eurot | MAJANDAMISKULUD Rahvakultuur |
| 15.08.2025 | SAUE VALLAVALITSUS | 68 eurot | MAJANDAMISKULUD Valla- ja linnavalitsus |
| 07.08.2025 | SAUE VALLAVALITSUS | 918 eurot | MAJANDAMISKULUD Alusharidus |
| 28.07.2025 | TALLINNA TÕNISMÄE REAALKOOL | 1 624 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 07.07.2025 | KEILA LINNAVALITSUS | 537 eurot | MAJANDAMISKULUD Raamatukogud |
| 2024 | |
|---|---|
| Perefirmade TOP | 270 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| koristustiim.ee | registreeritud | 18.02.2020 | Jah |