PROGE OÜ on asutatud 2003. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris ehitus, ehitusmaterjalide tootmine, põhitegevusala on arhitektitegevused.
Ettevõtte juhid on Margus Maiste ja Tarmo Maiste. Omanike hulgas on Margus Maiste, Tarmo Maiste.
PROGE OÜ teenis 2025 aastal 80 271 eurose müügitulu juures 2 294 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 on ettevõttel 1 438 eurone maksuvõlg. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Margus Maiste (49) | |
| Tarmo Maiste (51) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Margus Maiste | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand | |
| Tarmo Maiste | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand |
PROGE OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Arhitektid konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 80 271 | 97 511 | 67 017 | 64 882 | 75 457 | 64 440 | 80 030 | 97 518 | 61 006 | 64 435 | ||
| Ärikasum | 2 294 | 13 469 | 5 431 | 5 318 | 30 047 | 4 769 | −11 419 | 25 695 | −11 254 | 5 121 | ||
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | ||
| Varad | 78 269 | 93 336 | 61 784 | 58 488 | 53 039 | 21 753 | 23 939 | 33 290 | 31 688 | 42 511 | ||
| Kokku omakapital | 73 724 | 71 430 | 58 483 | 53 266 | 48 100 | 18 131 | 13 480 | 25 052 | 24 561 | 35 979 | ||
| Ärirentaablus % | 14 | 8 | 8 | 40 | 7 | -14 | 26 | -18 | 8 | 39 | ||
| Tööjõukulud | 26 332 | 23 281 | 22 478 | 21 858 | 18 753 | 20 402 | 37 531 | 38 534 | 40 190 | 29 463 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 725 | 700 | 681 | 584 | 635 | 1 169 | 1 200 | 1 252 | 918 | 462 | ||
| Käibevara | 78 269 | 91 862 | 58 100 | 52 594 | 44 935 | 11 439 | 11 414 | 33 290 | 31 688 | 40 408 | ||
| Põhivara | 0 | 1 474 | 3 684 | 5 894 | 8 104 | 10 314 | 12 525 | 2 103 | 0 | 2 539 | ||
| Kohustused | 4 545 | 21 906 | 3 301 | 5 222 | 4 939 | 3 622 | 10 459 | 8 238 | 7 127 | 6 532 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 2 294 | 13 389 | 5 217 | 5 166 | 29 969 | 4 651 | −11 572 | 25 491 | −11 418 | 5 035 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Arhitektitegevused | 71111 | 97 511 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
| Nõude liik | Võlgnevus | Maksegraafik | Vaidlustatud |
|---|---|---|---|
| Käibemaks | 1 438 € | 0 € | 0 € |
| Kokku | 1 438 € | 0 € | 0 € |
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 15.01.2025 | TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL | 18 300 eurot | PÕHIVARA Kolmanda taseme haridus |
| 26.06.2024 | TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL | 7 320 eurot | PÕHIVARA Kolmanda taseme haridus |
| 15.02.2024 | TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL | 10 004 eurot | PÕHIVARA Kolmanda taseme haridus |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| proge.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |