HAMBARAVI TOMPS & KABANEN OÜ on asutatud 1997. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juhid on Tiia Tomps ja Tiiu Kabanen. Omanike hulgas on Tiia Tomps, Tiiu Kabanen.
HAMBARAVI TOMPS & KABANEN OÜ teenis 2025 aastal 279 525 eurose müügitulu juures 18 209 eurot ärikasumit.
Seisuga 05.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tiiu Kabanen (61) | |
| Tiia Tomps (62) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Tiia Tomps | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand | |
| Tiiu Kabanen | 01.09.2023 | 1 278 € | Ainuomand |
HAMBARAVI TOMPS & KABANEN OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hambaravi konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 279 525 | 285 741 | 255 921 | 223 085 | 202 052 | 183 114 | 174 209 | 147 124 | 129 247 | 112 930 | ||
| Ärikasum | 18 209 | 52 965 | 39 317 | 21 136 | 22 859 | 18 791 | 33 754 | 8 089 | 9 703 | 9 634 | ||
| Töötajad | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | ||
| Varad | 36 914 | 78 453 | 61 347 | 37 820 | 38 016 | 38 369 | 54 626 | 41 404 | 30 992 | 40 093 | ||
| Kokku omakapital | 18 826 | 62 151 | 45 054 | 24 341 | 26 461 | 27 263 | 45 504 | 31 749 | 23 660 | 23 957 | ||
| Ärirentaablus % | 19 | 15 | 9 | 11 | 10 | 19 | 5 | 8 | 9 | 10 | ||
| Tööjõukulud | 212 705 | 185 906 | 175 211 | 161 030 | 134 913 | 121 177 | 102 504 | 102 454 | 82 555 | 70 646 | ||
| Keskmine kuutöötasu | 3 860 | 3 637 | 2 516 | 2 128 | 2 127 | 1 714 | 1 467 | 1 458 | 1 469 | |||
| Käibevara | 27 373 | 72 365 | 54 474 | 34 858 | 31 220 | 28 712 | 38 993 | 25 061 | 11 791 | 20 091 | ||
| Põhivara | 9 541 | 6 088 | 6 873 | 2 962 | 6 796 | 9 657 | 15 633 | 16 343 | 19 201 | 20 002 | ||
| Kohustused | 18 088 | 16 302 | 16 293 | 13 479 | 11 555 | 11 106 | 9 122 | 9 655 | 7 332 | 16 136 | ||
| Kasum enne tulumaksustamist | 18 213 | 52 969 | 39 318 | 21 136 | 22 861 | 18 794 | 33 755 | 8 089 | 9 703 | 9 634 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 285 741 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | TERVISEKASSA | 3 880 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 27.01.2026 | TERVISEKASSA | 483 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 26.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 611 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 23.01.2026 | TERVISEKASSA | 3 077 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 484 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 19.01.2026 | TERVISEKASSA | 954 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 16.01.2026 | TERVISEKASSA | 2 092 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 05.01.2026 | TERVISEKASSA | 388 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 02.01.2026 | TERVISEKASSA | 941 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 28.11.2025 | TERVISEKASSA | 1 824 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 2022 | |
|---|---|
| Parimate palgamaksjate TOP | 776-779 |