HOONEÜHISTU TULUKE TÜH on asutatud 1999. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, põhitegevusala on hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms).
Ettevõtte juhid on Niina Zadunaiskaja ja Vassili Malõšev.
HOONEÜHISTU TULUKE TÜH teenis 2025 aastal 4 673 eurose müügitulu juures 850 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Niina Zadunaiskaja (73) | |
| Vassili Malõšev (47) | |
| Tatjana Vozbutene (71) | |
| Malle Rahusaar (76) | |
| Igor Kuiv (74) | |
| Stanislav Velikorodnõhh (53) | |
| Larissa Võbornaja (79) | |
| Aleksandr Malõšev (69) | |
| Aare Bubnov (71) | |
| Evelin Värk (51) | |
| Aleksander Sakulin (72) | |
| Tõnu Rapp (83) | |
| Aime Rapp (82) | |
| Jelena Šarubina (46) | |
| Irina Šarubina (84) | |
| Ekaterina Karimova (59) | |
| Sirje Simm (59) | |
| Andrei Jasnov (73) | |
| Vassili Zadunaiski (75) | |
| Pavel Abramenko (71) | |
| Vladislavas Azanetskas (86) | |
| Mirko Volmer (43) | |
| Reesi Volmer (41) | |
| Grigory Nekhtsa (77) | |
| Marko Männikov (45) | |
| Maria Männikov (48) | |
| Taisia Goldueva (84) | |
| Inna Ugrinovits (55) | |
| Ain Pinsel (74) | |
| Raimo Arula (65) | |
| Valeri Mokin (76) | |
| Immo-Kaugo Lepp (90) | |
| Hendrik Käänik (34) | |
| Heda Blumfeldt (75) | |
| Priit Tasane (61) |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 673 | 2 608 | 2 674 | 2 536 | 2 492 | 2 366 | 2 630 | 2 336 | 1 881 |
| Ärikasum | 850 | −9 292 | 672 | 858 | |||||
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Varad | 5 314 | 4 464 | 13 756 | 13 084 | |||||
| Kokku omakapital | 5 314 | 4 464 | 13 756 | 13 084 | |||||
| Ärirentaablus % | -356 | 25 | 34 | ||||||
| Tööjõukulud | 937 | 1 338 | 669 | 335 | |||||
| Käibevara | 1 460 | 610 | 9 902 | 9 230 | |||||
| Põhivara | 3 854 | 3 854 | 3 854 | 3 854 | |||||
| Kasum enne tulumaksustamist | 850 | −9 292 | 672 | 858 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 68321 | 2 608 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast