HANSAHOTELL - TARTU OÜ on asutatud 2003. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on hotellid.
Ettevõtte juhid on Catrin Tumala ja Jaak Kurg. Omanike hulgas on Jaak Kurg, Catrin Tumala.
HANSAHOTELL - TARTU OÜ teenis 2025 aastal 388 485 eurose müügitulu juures −36 358 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Catrin Tumala (57) | |
| Jaak Kurg (66) | |
| Mai Palmipuu (67) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Jaak Kurg | 01.09.2023 | 1 342 € | Ainuomand | |
| Catrin Tumala | 01.09.2023 | 1 214 € | Ainuomand |
HANSAHOTELL - TARTU OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Majutus, Majutusasutused konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 388 485 | 470 388 | 374 867 | 432 498 | 253 314 | 340 028 | 983 602 | 939 646 | 962 732 | 934 445 | |
| Ärikasum | −36 358 | 63 299 | −113 023 | 126 749 | −40 096 | −106 605 | 125 676 | 132 317 | 173 230 | 225 238 | |
| Töötajad | 8 | 8 | 8 | 8 | 10 | 10 | 20 | 20 | 19 | 19 | |
| Varad | 1,47 mln | 1,51 mln | 1,49 mln | 1,59 mln | 1,45 mln | 1,47 mln | 1,64 mln | 1,57 mln | 1,57 mln | 1,59 mln | |
| Kokku omakapital | 1,43 mln | 1,47 mln | 1,46 mln | 1,55 mln | 1,43 mln | 1,45 mln | 1,55 mln | 1,47 mln | 1,43 mln | 1,51 mln | |
| Ärirentaablus % | 13 | -30 | 29 | -16 | -31 | 13 | 14 | 18 | 24 | 27 | |
| Tööjõukulud | 186 938 | 185 843 | 171 860 | 144 880 | 106 601 | 144 727 | 275 496 | 262 613 | 231 426 | 217 327 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 447 | 1 338 | 1 128 | 664 | 901 | 858 | 818 | 759 | 712 | 843 | |
| Käibevara | 334 209 | 243 635 | 282 025 | 286 189 | 223 219 | 330 527 | 683 477 | 718 558 | 662 714 | 752 687 | |
| Põhivara | 1,13 mln | 1,27 mln | 1,21 mln | 1,3 mln | 1,23 mln | 1,14 mln | 954 177 | 853 668 | 902 768 | 837 295 | |
| Kohustused | 39 999 | 41 853 | 33 680 | 36 365 | 27 314 | 16 024 | 86 598 | 106 014 | 130 651 | 77 323 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −10 979 | 81 945 | −91 427 | 145 271 | −27 057 | −100 974 | 144 843 | 151 381 | 122 171 | 257 380 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hotellid | 55101 | 470 388 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 28.01.2026 | EESTI RAUDTEE AS | 110 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 28.01.2026 | EESTI RAUDTEE AS | 354 eurot | PÕHIVARA Raudteetransport |
| 26.01.2026 | MAAELU TEADMUSKESKUS | 127 eurot | MAJANDAMISKULUD Teadus- ja arendustegevus põllu-, metsamajanduses, kalanduses, jahinduses |
| 15.01.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 56 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu eakate sotsiaalne kaitse |
| 15.01.2026 | HIIUMAA VALLAVALITSUS | 113 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu sotsiaalne kaitse, sh sotsiaalse kaitse haldus |
| 09.01.2026 | EESTI RAUDTEE AS | 140 eurot | PÕHIVARA Raudteetransport |
| 02.01.2026 | EESTI RAUDTEE AS | 140 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 02.01.2026 | EESTI RAUDTEE AS | 308 eurot | PÕHIVARA Raudteetransport |
| 21.11.2025 | EESTI RAUDTEE AS | 169 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 20.10.2025 | EESTI RAUDTEE AS | 118 eurot | MAJANDAMISKULUD Raudteetransport |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Majutusettevõtete TOP | 16 | 85 | 22 | 68 | 52 | 43 | 49 | - | - |
| Toitlustusfirmade TOP | - | - | - | - | - | 40 | - | 43 | 25 |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| hansahoov.ee | registreeritud | 12.04.2011 | Jah |
| hansahotell.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| hansatall.ee | registreeritud | 12.04.2011 | Jah |