MEDICUM TERVISHOIUTEENUSED AS on asutatud 2017. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kinnisvara, konsultatsioonid, haridus ja teadus, tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on eriarstiabi.
Ettevõtte juhid on Siiri Heinsaar ja Tõnis Allik. Omanik on MEDICUM GROUP OÜ.
MEDICUM TERVISHOIUTEENUSED AS teenis 2025 aastal 9,96 miljoni eurose müügitulu juures 935 536 eurot ärikasumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Tõnis Allik (58) | |
| Siiri Heinsaar (52) | |
| Maarja Pärs (36) | |
| Kaido Veske (42) | |
| Annika Uudelepp (48) | |
| Mindaugas Utkevicius (53) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| MEDICUM GROUP OÜ | 04.12.2025 | 25 000 € | Ainuomand |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| FERTILITAS AS | 09.06.2026 | 32 896 € | Ainuomand |
MEDICUM TERVISHOIUTEENUSED AS ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Erakliinikud, Erameditsiin konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9,96 mln | 13,99 mln | 10,44 mln | 14,64 mln | 16,73 mln | 19,51 mln | 14,55 mln | 13,44 mln | 3,19 mln |
| Ärikasum | 935 536 | 331 167 | 869 432 | 3,03 mln | 4,96 mln | 1,71 mln | 533 155 | 251 008 | −328 485 |
| Töötajad | 185 | 187 | 184 | 273 | 297 | 379 | 329 | 336 | 332 |
| Varad | 34,62 mln | 19,33 mln | 7,25 mln | 6,51 mln | 8,06 mln | 7,32 mln | 4,57 mln | 4,53 mln | 3,71 mln |
| Kokku omakapital | 12,59 mln | 4,2 mln | 4,2 mln | 3,83 mln | 5,03 mln | 374 179 | 1,01 mln | 479 501 | 223 591 |
| Ärirentaablus % | 2 | 8 | 21 | 30 | 9 | 4 | 2 | -10 | |
| Tööjõukulud | 5,35 mln | 7,65 mln | 6,65 mln | 8,56 mln | 8,7 mln | 10,04 mln | 9,33 mln | 8,86 mln | 2,02 mln |
| Keskmine kuutöötasu | 2 547 | 2 252 | 1 953 | 1 824 | 1 649 | 1 766 | 1 642 | 379 | |
| Käibevara | 2,52 mln | 1,61 mln | 1,87 mln | 2,6 mln | 4,3 mln | 3,04 mln | 2,32 mln | 2,55 mln | 3,01 mln |
| Põhivara | 32,09 mln | 17,72 mln | 5,37 mln | 3,91 mln | 3,76 mln | 4,28 mln | 2,25 mln | 1,98 mln | 694 408 |
| Kohustused | 22,03 mln | 15,13 mln | 3,05 mln | 2,68 mln | 3,03 mln | 6,95 mln | 3,56 mln | 4,05 mln | 3,48 mln |
| Kasum enne tulumaksustamist | 279 859 | 977 | 840 472 | 2,89 mln | 4,97 mln | 1,66 mln | 532 194 | 255 910 | −318 563 |
| Dividendid | 0 | 0 | 152 000 | 550 000 | 250 000 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Eriarstiabi | 86221 | 11,11 mln | 80 | Jah |
| Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 70201 | 1,6 mln | 11 | Ei |
| Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 68201 | 1,13 mln | 8 | Ei |
| Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 72101 | 79 905 | 1 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | TERVISEKASSA | 369 950 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 29.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 310 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 29.01.2026 | TARTU ÜLIKOOLI KLIINIKUM SA | 667 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldhaigla teenused |
| 26.01.2026 | TERVISEKASSA | 4 778 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 26.01.2026 | TALLINNA PEREARSTIKESKUS OÜ | 863 eurot | MAJANDAMISKULUD Üldmeditsiiniteenused |
| 26.01.2026 | TALLINNA TERVISHOIU KÕRGKOOL | 124 eurot | MAJANDAMISKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 26.01.2026 | TALLINNA TERVISHOIU KÕRGKOOL | 48 eurot | MAJANDAMISKULUD Täiskasvanute täienduskoolitus |
| 23.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 701 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 23.01.2026 | LÄÄNE-TALLINNA KESKHAIGLA AS | 769 eurot | MAJANDAMISKULUD Erihaigla teenused |
| 23.01.2026 | KAITSEVÄGI | 466 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 2025 | 2024 | 2021 | |
|---|---|---|---|
| Eesti Edukamate Ettevõtete TOP | 796 | - | 189 |
| Erakliinikute TOP | 77 | 56 | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| impacta.ee | registreeritud | 07.09.2012 | Jah |
| medicum.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |
| medicumteavitus.ee | registreeritud | 22.12.2015 | Jah |
| registratuur.ee | registreeritud | 07.06.2011 | Jah |
| tallinnaperearstid.ee | registreeritud | 04.07.2010 | Jah |