ENDE OÜ on asutatud 2017. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, toiduainetööstus, meelelahutus ja vabaaeg, põhitegevusala on kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus.
Ettevõtte juht on Veiko Kõrkjas. Omanik on Veiko Kõrkjas.
ENDE OÜ teenis 2024 aastal 144 429 eurose müügitulu juures −2 415 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Veiko Kõrkjas (39) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Veiko Kõrkjas | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
ENDE OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Joogitootjad, Joogitööstus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 144 429 | 22 939 | 22 455 | 44 119 | 73 724 | 84 820 | 56 821 | 35 736 |
| Ärikasum | −2 415 | −4 399 | 968 | 17 940 | 17 168 | 3 989 | 17 562 | |
| Töötajad | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Varad | 116 746 | 30 442 | 30 303 | 58 620 | 56 583 | 29 521 | 24 418 | |
| Kokku omakapital | 1 845 | 8 493 | 13 088 | 25 437 | 27 338 | 24 051 | 18 562 | |
| Ärirentaablus % | -2 | -19 | 4 | 24 | 20 | 7 | 49 | |
| Tööjõukulud | 19 418 | 0 | 0 | 24 086 | 30 626 | 33 806 | 14 369 | |
| Keskmine kuutöötasu | 605 | 750 | 954 | 1 053 | 895 | |||
| Käibevara | 25 481 | 14 291 | 12 416 | 19 954 | 20 205 | 18 313 | 22 137 | |
| Põhivara | 91 265 | 16 151 | 17 887 | 38 666 | 36 378 | 11 208 | 2 281 | |
| Kohustused | 114 901 | 21 949 | 17 215 | 33 183 | 29 245 | 5 470 | 5 856 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −6 635 | −4 578 | 242 | 15 900 | 15 790 | 3 989 | 17 562 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 56112 | 64 394 | 45 | Jah |
| Spordiehitiste käitus | 93111 | 64 394 | 45 | Ei |
| Õlletootmine | 11051 | 15 641 | 11 | Ei |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 26.01.2026 | RAPLA GÜMNAASIUM | 255 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 13.01.2026 | RAPLA VALLAVALITSUS | 424 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu puuetega inimeste sotsiaalne kaitse |
| 18.06.2025 | RAPLAMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ | 470 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 17.06.2025 | RAPLA VALLAVALITSUS | 160 eurot | MAJANDAMISKULUD Põhi- ja üldkeskharidus |
| 15.01.2025 | KAITSELIIT | 177 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu riigikaitse |
| 15.01.2025 | KAITSELIIT | 39 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muu riigikaitse |
| 02.12.2024 | POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET | 905 eurot | MAJANDAMISKULUD Politsei |
| 03.09.2024 | KEHTNA VALLAVALITSUS | 270 eurot | MAJANDAMISKULUD Noorsootöö ja noortekeskused |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| gobowl.ee | registreeritud | 31.07.2017 | Jah |
| kohatupruulikoda.ee | registreeritud | 07.08.2018 | Jah |