RDB INDUSTRIAL SUPPLY OÜ on asutatud 2017. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on muude keemiatoodete hulgimüük.
Ettevõtte juht on Toms Leitans. Omanike hulgas on Toms Leitans, Sintija Kaņepe, Taissia Slepak, Jaromir Slepak, Aigars Filipovičs.
RDB INDUSTRIAL SUPPLY OÜ teenis 2025 aastal 72 750 eurose müügitulu juures −31 864 eurot ärikahjumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Toms Leitans (42) | |
| Aigars Filipovičs (44) | |
| Sintija Kaņepe (36) | |
| Taissia Slepak (10) | |
| Jaromir Slepak (17) | |
| Toms Leitāns (42) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Toms Leitans | 02.09.2023 | 1 025 € | Ainuomand | |
| Sintija Kaņepe | 02.09.2023 | 975 € | Ühisomand | |
| Taissia Slepak | 02.09.2023 | 975 € | Ühisomand | |
| Jaromir Slepak | 02.09.2023 | 975 € | Ühisomand | |
| Aigars Filipovičs | 02.09.2023 | 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 72 750 | 624 941 | 847 826 | 2,57 mln | 389 545 | 217 224 | 359 895 | 211 992 | |
| Ärikasum | −31 864 | −65 811 | −85 179 | 39 074 | −43 314 | −9 315 | 1 031 | 6 836 | |
| Töötajad | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | |
| Varad | 115 236 | 107 465 | 169 281 | 308 921 | 0 | 97 407 | 80 915 | 120 551 | 13 445 |
| Kokku omakapital | 46 798 | 78 772 | 148 147 | 236 108 | 0 | −42 259 | 1 053 | 10 367 | 9 336 |
| Ärirentaablus % | -11 | -10 | 2 | -11 | -4 | 0 | 3 | ||
| Tööjõukulud | 35 821 | 35 534 | 34 577 | 35 369 | 17 699 | 9 143 | 8 028 | 11 146 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 107 | 1 077 | 1 101 | 1 102 | 569 | 500 | 694 | ||
| Käibevara | 115 236 | 107 465 | 169 281 | 308 921 | 97 407 | 80 915 | 120 551 | 13 445 | |
| Kohustused | 68 438 | 28 693 | 21 134 | 72 813 | 139 666 | 79 862 | 110 184 | 4 109 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | −31 974 | −69 375 | −87 961 | 39 074 | −43 313 | −9 314 | 1 031 | 6 836 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muude keemiatoodete hulgimüük | 46859 | 624 941 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast