PLUS CATERING OÜ on asutatud 2016. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris hotellid, restoranid, catering, põhitegevusala on toitlustamine üritustel.
Ettevõtte juht on Heli Hansen. Omanike hulgas on Heli Hansen, CONSEI INVEST OÜ.
PLUS CATERING OÜ teenis 2025 aastal 1,05 miljoni eurose müügitulu juures 122 205 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Heli Hansen (47) | |
| Marko Meigas (50) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Heli Hansen | 03.10.2024 | 1 250 € | Ainuomand | |
| CONSEI INVEST OÜ | 01.09.2023 | 1 250 € | Ainuomand |
PLUS CATERING OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Toitlustus konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,05 mln | 1,23 mln | 1,09 mln | 868 805 | 372 015 | 256 745 | 433 144 | 347 433 | 127 863 |
| Ärikasum | 122 205 | 214 295 | 195 297 | 165 796 | 454 | 13 663 | 449 | 22 257 | 9 104 |
| Töötajad | 12 | 15 | 18 | 18 | 8 | 4 | 7 | 5 | 1 |
| Varad | 610 959 | 558 489 | 384 522 | 348 211 | 80 108 | 72 025 | 91 454 | 64 393 | 28 901 |
| Kokku omakapital | 466 970 | 417 783 | 306 753 | 212 941 | 47 341 | 47 125 | 33 758 | 33 663 | 11 604 |
| Ärirentaablus % | 17 | 18 | 19 | 0 | 5 | 0 | 6 | 7 | |
| Tööjõukulud | 239 266 | 242 465 | 223 418 | 163 459 | 56 040 | 36 971 | 79 518 | 42 097 | 11 177 |
| Keskmine kuutöötasu | 1 007 | 773 | 566 | 436 | 576 | 708 | 524 | 696 | |
| Käibevara | 195 518 | 159 472 | 322 745 | 286 207 | 49 309 | 58 931 | 76 064 | 50 206 | 19 866 |
| Põhivara | 415 441 | 399 017 | 61 777 | 62 004 | 30 799 | 13 094 | 15 390 | 14 187 | 9 035 |
| Kohustused | 143 989 | 140 706 | 77 769 | 135 270 | 32 767 | 24 900 | 57 696 | 30 730 | 17 297 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 138 930 | 221 204 | 193 812 | 165 600 | 217 | 13 367 | 95 | 22 059 | 9 104 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Toitlustamine üritustel | 56211 | 1,23 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | TALLINNA SOTSIAAL- JA TERVISHOIUAMET | 2 911 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 29.01.2026 | TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL | 140 eurot | TÖÖJÕUKULUD Kolmanda taseme haridus |
| 26.01.2026 | RIIGIKANTSELEI | 2 072 eurot | MAJANDAMISKULUD Keskvalituse täidesaatvad ja seadusandlikud organid |
| 26.01.2026 | RIIGIKANTSELEI | 216 eurot | TÖÖJÕUKULUD Keskvalituse täidesaatvad ja seadusandlikud organid |
| 21.01.2026 | RIIGIKOGU KANTSELEI | 640 eurot | MAJANDAMISKULUD Keskvalituse täidesaatvad ja seadusandlikud organid |
| 20.01.2026 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 1 371 eurot | MAJANDAMISKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 20.01.2026 | RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS | 229 eurot | TÖÖJÕUKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 18.01.2026 | HARJUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ | 256 eurot | MAJANDAMISKULUD Muud üldised teenused |
| 18.01.2026 | HARJUMAA OMAVALITSUSTE LIIT MTÜ | 61 eurot | MUUD TEGEVUSKULUD Muud üldised teenused |
| 16.01.2026 | KAITSEVÄGI | 320 eurot | TÖÖJÕUKULUD Sõjaline riigikaitse |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cateringi TOP | 1 | 8 | 5 | 17 | 13 | 25 | 7 |
| Gaselli TOP | 96 | 181 | - | - | - | - | - |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| pluscatering.ee | registreeritud | 24.08.2016 | Jah |
| xfood.ee | registreeritud | 12.10.2020 | Jah |