LÄHTE HAMBARAVI OÜ on asutatud 2000. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris tervishoid ja sotsiaalhoolekanne, põhitegevusala on hambaravi.
Ettevõtte juht on Piret Opmann. Omanik on Piret Opmann.
LÄHTE HAMBARAVI OÜ teenis 2025 aastal 186 740 eurose müügitulu juures 33 987 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Piret Opmann (45) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Piret Opmann | 01.09.2023 | 5 752 € | Ainuomand |
LÄHTE HAMBARAVI OÜ ja tema konkurentide tegevuse ning käekäigu kohta saab lugeda Hambaravi konkurentsiraportist. Vaata raportit Infopangast
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 186 740 | 201 485 | 205 620 | 199 007 | 183 238 | 136 800 | 133 897 | 132 147 | 76 117 | 59 114 | |
| Ärikasum | 33 987 | 38 694 | 47 727 | 49 050 | 31 327 | 30 788 | 15 420 | 57 860 | 8 623 | 1 331 | |
| Töötajad | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | |
| Varad | 70 517 | 77 017 | 92 550 | 134 166 | 119 056 | 132 980 | 97 095 | 71 325 | 32 875 | 44 164 | |
| Kokku omakapital | 54 341 | 46 118 | 67 000 | 106 156 | 81 218 | 86 944 | 56 294 | 65 349 | 29 989 | 33 973 | |
| Ärirentaablus % | 19 | 23 | 25 | 17 | 23 | 12 | 44 | 11 | 2 | 3 | |
| Tööjõukulud | 53 120 | 57 993 | 72 902 | 59 270 | 81 668 | 31 933 | 59 528 | 18 226 | 18 773 | 19 556 | |
| Keskmine kuutöötasu | 1 806 | 1 513 | 1 846 | 1 695 | 994 | 1 854 | 568 | 585 | 609 | 763 | |
| Käibevara | 31 831 | 28 845 | 34 850 | 85 775 | 79 564 | 89 131 | 90 439 | 59 018 | 17 750 | 24 729 | |
| Põhivara | 38 686 | 48 172 | 57 700 | 48 391 | 39 492 | 43 849 | 6 656 | 12 307 | 15 125 | 19 435 | |
| Kohustused | 16 176 | 30 899 | 25 550 | 28 010 | 37 838 | 46 036 | 40 801 | 5 976 | 2 886 | 10 191 | |
| Kasum enne tulumaksustamist | 33 864 | 38 130 | 46 890 | 48 485 | 30 669 | 30 650 | 15 422 | 57 860 | 8 516 | 995 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Hambaravi | 86231 | 201 485 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | TERVISEKASSA | 3 277 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 26.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 845 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 23.01.2026 | TERVISEKASSA | 2 565 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 20.01.2026 | TERVISEKASSA | 306 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 19.01.2026 | TERVISEKASSA | 669 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 16.01.2026 | TERVISEKASSA | 2 274 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 05.01.2026 | TERVISEKASSA | 2 613 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 02.01.2026 | TERVISEKASSA | 2 718 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 28.11.2025 | TERVISEKASSA | 1 886 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 27.11.2025 | TERVISEKASSA | 1 486 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
Nimi | Seisund | Alguse kuupäev | Praegu kehtiv |
|---|---|---|---|
| lahtehr.ee | registreeritud | 29.12.2020 | Jah |