TENNISEPARTNER OÜ on asutatud 2016. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on sporditarvete jaemüük.
Ettevõtte juht on Oskar Saarne. Omanike hulgas on Allar Hint, Bruno Loit, Ivar Troost, Marek Turu, Mart Jürgenson.
TENNISEPARTNER OÜ teenis 2025 aastal 42 289 eurose müügitulu juures −2 502 eurot ärikahjumit.
Seisuga 03.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Oskar Saarne (41) | |
| Allar Hint (50) | |
| Bruno Loit (51) | |
| Ivar Troost (51) | |
| Marek Turu (35) | |
| Mart Jürgenson (41) | |
| Rain Rõigas (41) | |
| Redt Reimal (53) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| Allar Hint | 01.09.2023 | 313 € | Ainuomand | |
| Bruno Loit | 01.09.2023 | 313 € | Ainuomand | |
| Ivar Troost | 01.09.2023 | 313 € | Ainuomand | |
| Marek Turu | 01.09.2023 | 313 € | Ainuomand | |
| Mart Jürgenson | 01.09.2023 | 313 € | Ainuomand | |
| Oskar Saarne | 01.09.2023 | 313 € | Ainuomand | |
| Rain Rõigas | 01.09.2023 | 313 € | Ainuomand | |
| Redt Reimal | 01.09.2023 | 313 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 42 289 | 44 738 | 52 613 | 53 760 | 43 009 | 50 520 | 62 023 | 55 233 | 54 188 | 20 410 |
| Ärikasum | −2 502 | 2 085 | −3 005 | 1 828 | −1 824 | −1 768 | 9 993 | 7 708 | 4 199 | 4 760 |
| Töötajad | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||||
| Varad | 25 234 | 28 515 | 26 958 | 28 884 | 27 181 | 29 061 | 30 874 | 28 667 | 28 435 | 27 645 |
| Kokku omakapital | 23 980 | 26 481 | 24 396 | 27 400 | 25 572 | 27 396 | 29 164 | 19 171 | 11 463 | 7 264 |
| Ärirentaablus % | 5 | -6 | 3 | -4 | -4 | 16 | 14 | 8 | 23 | |
| Tööjõukulud | 0 | 0 | 0 | 2 344 | ||||||
| Käibevara | 25 234 | 28 515 | 26 958 | 28 884 | 27 181 | 29 061 | 30 874 | 28 667 | 28 435 | 27 645 |
| Kohustused | 1 254 | 2 034 | 2 562 | 1 484 | 1 609 | 1 665 | 1 710 | 9 496 | 16 972 | 20 381 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −2 502 | 2 085 | −3 005 | 1 828 | −1 824 | −1 768 | 9 993 | 7 708 | 4 199 | 4 760 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Sporditarvete jaemüük | 47631 | 44 738 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 01.06.2021 | ETTEVÕTLUSE ARENDAMISE SA | 2 000 eurot | MUUD TOETUSED Üldine majandus- ja kaubanduspoliitika |