BLÅKLÄDER WORKWEAR CENTER OÜ on asutatud 2016. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on muu spetsialiseerimata jaemüük.
Ettevõtte juhid on Richard Sthewe Matti Karlsson, Thomas Per Erik Rönnholm ja Martti Leinsalu. Omanik on BLÅKLÄDER OÜ.
BLÅKLÄDER WORKWEAR CENTER OÜ teenis 2025 aastal 1,45 miljoni eurose müügitulu juures 34 829 eurot ärikasumit.
Seisuga 07.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Richard Sthewe Matti Karlsson (48) | |
| Thomas Per Erik Rönnholm (47) | |
| Martti Leinsalu (40) | |
| Claes Marcus Lennart Gustavsson (62) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| BLÅKLÄDER OÜ | 01.09.2023 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1,45 mln | 1,29 mln | 1,48 mln | 1,48 mln | 1,15 mln | 926 540 | 832 295 | 554 920 | 330 405 | 0 |
| Ärikasum | 34 829 | 30 906 | 112 993 | 133 042 | 91 594 | 23 095 | 47 441 | 31 630 | 6 577 | 0 |
| Töötajad | 7 | 6 | 6 | 7 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 0 |
| Varad | 4,06 mln | 2,65 mln | 2,35 mln | 2,27 mln | 1,82 mln | 1,31 mln | 1,21 mln | 791 297 | 642 292 | 2 500 |
| Kokku omakapital | 415 106 | 432 849 | 454 095 | 315 048 | 182 780 | 95 434 | 76 211 | 32 899 | 4 661 | 2 500 |
| Ärirentaablus % | 2 | 8 | 9 | 8 | 2 | 6 | 6 | 2 | ||
| Tööjõukulud | 256 096 | 241 776 | 222 675 | 220 257 | 89 903 | 105 161 | 129 738 | 112 303 | 119 270 | 0 |
| Keskmine kuutöötasu | 2 510 | 2 311 | 1 960 | 2 800 | 2 183 | 2 693 | 2 331 | 3 714 | ||
| Käibevara | 4,04 mln | 2,6 mln | 2,29 mln | 2,19 mln | 1,82 mln | 1,3 mln | 1,19 mln | 760 880 | 587 299 | 2 500 |
| Põhivara | 24 544 | 42 823 | 62 916 | 83 928 | 74 | 5 757 | 14 241 | 30 417 | 54 993 | 0 |
| Kohustused | 3,65 mln | 2,21 mln | 1,9 mln | 1,96 mln | 1,64 mln | 1,21 mln | 1,13 mln | 758 398 | 637 631 | 0 |
| Kasum enne tulumaksustamist | −17 743 | −21 295 | 139 046 | 132 268 | 87 346 | 19 223 | 43 312 | 28 238 | 2 161 | 0 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Muu spetsialiseerimata jaemüük | 47121 | 1,29 mln | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 25.02.2026 | SAKU VALLAVALITSUS | 436 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 29.01.2026 | SAKU VALLAVALITSUS | 383 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 13.01.2026 | SAKU VALLAVALITSUS | 114 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 12.01.2026 | RAPLAMAA RAKENDUSLIK KOLLEDŽ | 335 eurot | MAJANDAMISKULUD Kutseharidus |
| 09.01.2026 | RIIGISIDE SA | 966 eurot | MAJANDAMISKULUD Side |
| 07.01.2026 | STRANTUM OÜ | 149 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 27.11.2025 | VIIMSI HALDUS OÜ | 180 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 24.11.2025 | HOOLEKANDETEENUSED AS | 574 eurot | MAJANDAMISKULUD Puuetega inimeste erihoolekandeteenus |
| 17.11.2025 | KESKKONNAAMET | 765 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu keskkonnakaitse (sh keskkonnakaitse haldus) |
| 11.11.2025 | VIIMSI HALDUS OÜ | 7 060 eurot | MAJANDAMISKULUD Muu majandus (sh majanduse haldus) |
| 2021 | |
|---|---|
| Gaselli TOP | 231 |