VAKSALI APTEEK OÜ on asutatud 2016. aastal. Ettevõte tegutseb sektoris kaubandus, põhitegevusala on ravimite jaemüük.
Ettevõtte juht on Lauri Bender. Omanik on KAMBJA APTEEK OÜ.
VAKSALI APTEEK OÜ teenis 2025 aastal 392 069 eurose müügitulu juures 19 488 eurot ärikasumit.
Seisuga 04.11.2026 ettevõttel maksuvõlg puudub. Maksudeklaratsioonid on korrektselt esitatud.
Ettevõtte eravõlgade olemasolu, krediidihinnangut ja seda, kas arved tasutakse tähtaegselt, saad kontrollida Infopangast.
| Nimi | Rollid |
|---|---|
| Lauri Bender (50) | |
| Jana Esko (59) |
| Nimi | Seos alates | Protsent | Osalus | Omandi tüüp |
|---|---|---|---|---|
| KAMBJA APTEEK OÜ | 16.10.2026 | 2 500 € | Ainuomand |
| 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 392 069 | 381 986 | 385 438 | 314 679 | 299 299 | 323 085 | 336 205 | 320 833 | 304 471 | 174 532 |
| Ärikasum | 19 488 | 5 915 | 19 636 | 2 947 | 15 698 | 38 784 | 39 907 | 31 031 | 11 849 | 8 499 |
| Töötajad | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Varad | 140 953 | 117 810 | 103 705 | 171 922 | 156 604 | 144 832 | 134 622 | 95 495 | 77 579 | 60 587 |
| Kokku omakapital | 91 261 | 71 766 | 65 847 | 113 742 | 123 286 | 120 081 | 93 792 | 53 882 | 22 849 | 11 000 |
| Ärirentaablus % | 2 | 5 | 1 | 5 | 12 | 12 | 10 | 4 | 5 | |
| Tööjõukulud | 14 226 | 13 166 | 11 641 | 12 318 | 14 141 | 13 184 | 14 717 | 11 224 | 19 124 | 13 553 |
| Keskmine kuutöötasu | 820 | 725 | 767 | 881 | 411 | 458 | 350 | 596 | 422 | |
| Käibevara | 140 953 | 117 504 | 103 066 | 170 950 | 155 299 | 143 194 | 134 622 | 95 495 | 77 579 | 60 587 |
| Põhivara | 0 | 306 | 639 | 972 | 1 305 | 1 638 | ||||
| Kohustused | 49 692 | 46 044 | 37 858 | 58 180 | 33 318 | 24 751 | 40 830 | 41 613 | 54 730 | 49 587 |
| Kasum enne tulumaksustamist | 19 495 | 5 919 | 19 645 | 2 956 | 15 704 | 38 788 | 39 910 | 31 033 | 11 849 | 8 500 |
| Tegevusala | EMTAK kood | Müügitulu € | Müügitulu % | Peamine tegevusala |
|---|---|---|---|---|
| Ravimite jaemüük | 47731 | 381 986 | 100 | Jah |
Ettevõtte krediidihinnangut ja seda kuidas nad arveid maksavad vaata Infopangast
Kuupäev | Teine osapool | Summa | Liigitus |
|---|---|---|---|
| 29.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 862 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 26.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 694 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 14.01.2026 | TERVISEKASSA | 2 095 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 02.01.2026 | TERVISEKASSA | 1 176 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 26.11.2025 | TERVISEKASSA | 2 388 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 19.11.2025 | TERVISEKASSA | 2 418 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 14.11.2025 | TERVISEKASSA | 3 293 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 10.11.2025 | TERVISEKASSA | 2 353 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 03.11.2025 | TERVISEKASSA | 1 343 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |
| 29.10.2025 | TERVISEKASSA | 1 698 eurot | SOTSIAALTOETUSED Muu tervishoid, sh tervishoiu haldamine |